artykuł sponsorowany

Jak działa wibrator sterowany na odległość?

Czwartek, 11 lutego 2021 2726
Masz ochotę na seks na odległość, ale wydaje Ci się to niemożliwe? A może już dawno przestało uprawianie seksu przez telefon przestało sprawiać Ci przyjemność? Wypróbuj wibrator sterowany na odległość. To urządzenie może sprawić, że Twój seks będzie jeszcze bardziej atrakcyjny niż do tej pory. Jak go używać? Podpowiadamy poniżej.

Wibrator na bluetooth jest gadżetem sterowanym za pomocą aplikacji na smartfonie. Wystarczy, że Twój partner będzie miał dostęp do Internetu, a seks na odległość przestanie być niemożliwy. Razem ze swoim partnerem poczujecie bliskość i intymność tak, jakbyście znajdowali się obok siebie. To idealny sposób na podgrzanie atmosfery w Waszym związku albo poprawienie relacji, jeśli jesteście ze sobą od dłuższego czasu. Dzięki zdalnie sterowanemu wibratorowi utrzymacie Wasze pożądanie na wysokim poziomie. Dodatkowo możecie ten moment uatrakcyjnić jeszcze bardziej, jeśli włączycie kamerkę. Wibrator jest wykonany z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów w kolorze różowym, dlatego kiedy Twój partner będzie nim sterował, nie będziesz musiała obawiać się, że zabawka erotyczna wywoła reakcję alergiczną. Wibrator ten wyróżnia się także swoim wyglądem, ponieważ jest to wibrujące jajeczko z małym ogonkiem.

Jak rozpocząć korzystanie z wibratora na odległość?

Pierwszym krokiem jest włączenie wibratora. Aby to zrobić, naciśnij przycisk i przytrzymaj go przez 3 do 5 sekund. Jeśli potrzebujesz naładować zabawkę erotyczną, podłącz do wibratora kabel USB. Po każdym użyciu wyczyść masażer ciepłą wodą z mydłem. Natomiast przed schowaniem, wysusz go.

Przed użyciem nałóż na wibrator na bluetooth żel nawilżający. Nie używaj lubrykantów silikonowych albo tych z olejem w składzie. Udostępnij urządzenie swojemu partnerowi poprzez aplikację na smartfonie. Oryginalne oprogramowanie dostępne jest na stronie producenta. Włącz bluetooth w urządzeniu, a następnie sparuj je z innymi sprzętami. Przejdź do zakładki Long Distance i dodaj partnera poprzez aplikacji.

Jak sterować wibratorem na bluetooth?

Możesz sterować zabawką erotyczną na wiele sposobów. Urządzenie ma intuicyjny panel oraz wiele opcji. Jedną z najbardziej znanych funkcji jest sterowanie ruchem. Możesz ustawić w urządzeniu również własny program.

Gdzie używać wibratora sterowanego na odległość?

Tej zabawki erotycznej możesz użyć wszędzie tam, gdzie masz ochotę na seks, np. podczas spaceru po parku albo w restauracji. Miejsce nie ma żadnego znaczenia. Wibracje wydawane na urządzeniu mogą być silne i głębokie lub spokojne i ciche. Dzięki temu nie będziesz musiała martwić się o to, że ktoś coś zauważy. Urządzenie to gwarantuje dyskrecję. Zabawka erotyczna ma wiele wzorów własnych wibracji oraz możliwość samodzielnego ich tworzenia. Zaletą masażera jest jego wodoodporność, dlatego możesz używać go również w trakcie kąpieli. Użyj wibratora samodzielnie lub zaproś do zabawy partnera.

Jak sprawić, by Wasz seks był bardziej intrygujący?

Rozmawiajcie o tym na, co macie ochotę. Rozmowa jest podstawą udanego związku. Wysyłajcie sobie wiadomości, które będą Was podniecać i rozbudzać wyobraźnię. I najważniejsze – szanujcie przestrzeń osobistą drugiej osoby. To szczególnie ważne, zwłaszcza podczas intymnych chwil.

Jak kupić wyjątkowy wibrator sterowany na odległość?

Najpopularniejszym modelem jest gadżet Lovense Lush 2. Ten wibrator zdobył uznanie na całym świecie dzięki swojemu wyjątkowemu projektowi oraz niezwykłych parametrach. Jeśli szukasz innego modelu, sprawdź ranking najlepszych zdalnie sterowanych wibratorów.


Zainteresował temat?

2

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat