ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak działa kancelaria prawnicza?

Środa, 13 stycznia 2021 356
Szukając dobrego adwokata, warto jest skorzystać z ofert kancelarii, które cieszą się dobrą opinią. Jedną z nich jest kancelaria adwokacka Michała Kaliszewskiego, która mieści się w Łodzi.

 

W poniższym artykule na nasze pytania będzie odpowiadał adwokat Michał Kaliszewski, dzięki czemu zapoznamy się pracą jego kancelarii adwokackiej.

Kim jest założyciel kancelarii?

Nazywam się Michał Kaliszewski i od kilku lat prowadzę kancelarię adwokacką. Szczegółowe informacje na jej temat znaleźć można na mojej stronie internetowej https://adwokat-kaliszewski.pl/. Jestem absolwentem prawa, które studiowałem na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Prawa i Administracji. Moją pracę magisterską pod tytułem „Stosowanie środków zapobiegawczych w postępowaniu karnym”, obroniłem w Katedrze Postępowania Karnego i Kryminalistyki. Pracowałem na stanowisku asystenta sędziego w Wydziale Karnym Sądu Rejonowego dla Łodzi- Widzewa w Łodzi. Ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, zaś od 2014 roku jestem członkiem Izby Adwokackiej w Łodzi.

Na czym polega działalność kancelarii?

Celem naszej pracy są usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców, które będą na najwyższym poziomie. Aby wszystko przebiegało sprawnie, już na samym początku przeprowadzana jest dokładna analiza powierzanych nam spraw. W ten sposób możemy ocenić istniejące ryzyko, by znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie. Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny, z należytym szacunkiem, a jego potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu. Zapewniam, że kancelaria respektuje tajemnicę adwokacką, dlatego też nasi klienci mogą czuć się bezpieczni.

Miastem docelowym naszej działalności jest Łódź, jednak jesteśmy elastyczni i w zależności od sytuacji możemy oferować nasze usługi na terenie całego kraju.

Jaki jest zakres oferowanych usług?

To, czym się zajmujemy, to przede wszystkim reprezentacja naszych klientów przed sądami oraz organami administracji, a także organami ścigania. Prowadzimy negocjacje, sporządzamy odpowiednie pisma oraz wezwania, a także udzielamy porad prawnych.

Oferujemy usługi z zakresu odszkodowań, prawa: cywilnego, karnego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, spadkowego oraz nieruchomości. Znajdziesz u nas pomoc w przypadku rozwodu i spraw rodzinnych, a także w problemach z windykacją. W zakresie naszej działalności jest również pomoc przy różnego rodzaju umowach, a także obsługa prawna przedsiębiorców.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat