ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak dobrze zaprojektować stronę internetową - Łódź

Wtorek, 17 września 2019 2490
Mniejsze i większe firmy z Łodzi i okolic coraz więcej uwagi przywiązują do swojego internetowego wizerunku. Coraz więcej firm prowadzi część działań handlowych i biznesowych w sieci, a to wymaga dobrej, przejrzystej i funkcjonalnej strony www. Łódź rozwija się coraz dynamiczniej, nic więc dziwnego, że coraz więcej firm szuka profesjonalnych usług projektowania strony www.
  1. Strony internetowe - Łódź, Warszawa, Poznań
  2. Dobry content a tworzenie stron

Strony internetowe - Łódź, Warszawa, Poznań

 

Projektowanie stron internetowych w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście musi uwzględniać dynamicznie zmieniające się warunki promowania w sieci. Tutaj nie ma znaczenia właściwie, gdzie działa firma, bo wszystkich obejmują te same zasady. Kluczowa jest oczywiście landing page, czyli w uproszeniu - strona główna. To ona nią przekierowany jest ruch z różnych reklam internetowych i social mediów. Landing page musi być przejrzysty, klarowny, a przede wszystkim zachęcający odbiorcę do zostawienia swoich danych kontaktowych lub przejścia do bardziej merytorycznych części strony.

Kolejnym ważnym elementem samego projektu strony jest jej responsywność, a więc dostosowanie się automatyczne do urządzenia, na którym jest oglądana strona. Chodzi przede wszystkim o płynne i dobre przejście między stroną przygotowaną "pod komputer" do strony oglądanej na smartfonie. Układ treści, schemat całej strony muszą się do tego znacznie mniejszego urządzenia dostosować tak, aby strona nadal była przejrzysta i łatwa do przejścia.

 

Dobry content a tworzenie stron

 

Projektowanie stron www oczywiście wymaga pracy koncepcyjnej, która uwzględni tzw. UX i UI (odpowiednio "user experience" i "user interface"), czyli zaadaptuje oczekiwania, potrzeby i przyzwyczajenia odbiorcy do makiety strony, co pozwoli sprawnie się po niej poruszać. Podkreślają to wszyscy specjaliści od stron internetowch - zobacz https://coolbrand.pl/uslugi/strony-internetowe-lodz/ Najważniejszym elementem dobrej, generującej ruch strony jest content, czyli zawartość merytoryczna strony, która zależy oczywiście od klienta. Warto jednak pamiętać, że odpowiednie układy tekstu, jego segmentacja, zastosowanie SEO, to wszystko wpływa na widoczność w sieci. W tym kontekście duże znaczenie ma również zaprojektowany do strony CMS, czyli system zarządzania treścią, który pozwala na sprawną jej aktualizację. Praktyka pokazuje bowiem, że wartościowe newsy, blog, aktualności to również istotne elementy, które sprzyjają pozycjonowaniu strony. Dobry content to jedno, ale sposób jego zaprezentowania również ma znaczenie.

 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat