Jaguary opanowały Rynek Trybunalski

Strefa FM Sobota, 22 kwietnia 201725 20517
Ta marka aut kojarzy się na ogół z luksusem, wygodą i dynamiką. W sobotę na płycie piotrkowskiego Rynku Trybunalskiego można podziwiać 50 takich samochodów. Do trybunalskiego grodu zawitali członkowie Jaguar Club Poland, którzy uczestniczą w Rajdzie 800-lecia Piotrkowa.

Ładuję galerię...

Piotrków znalazł się na trasie wiosennego rajdu, w którym uczestniczą miłośnicy tej marki. Posiadacze mechanicznych kotów postanowili włączyć się w obchody 800-lecia poprzez zorganizowanie zlotu w Piotrkowie. Dzięki inicjatywie klubowiczów w najstarszej części miasta można podziwiać ponad 50 aut.

 

 - Mamy tutaj samochody nawet z lat 70-tych, każdy z nich jest wyjątkowy. Co roku organizujemy dwa duże zloty fanów marki, przy okazji zwiedzamy różne zakątki naszego pięknego kraju - powiedział Krzysztof Barcik, prezes Jaguar Club Poland.

 

Kierowcy zatrzymali się w Opactwie Cysterów w Sulejowie, będą tam przebywać do niedzieli.


Zainteresował temat?

6

4


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

maruś ~maruś (Gość)22.04.2017 20:12

Ja też mam Jaguara.

20


hape ~hape (Gość)22.04.2017 20:09

Eee tam jaguary... , Piotruś obok się żenił!

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat