Jacek Berensztajn poprowadzi GUKS Gorzkowice

ePiotrkowRegion Czwartek, 12 lipca 20181 3984
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w naszym regionie Jacek Berensztajn został trenerem grającego w piotrkowskiej okręgówce GUKS Gorzkowice.

O zatrudnieniu Jacka Berensztajna zdecydował nowy prezes gorzkowickiego klubu Piotr Potęga. Były reprezentant Polski zastąpi na tym stanowisku Huberta Robaszka.

 

Kibicom piłkarskim nie trzeba Jacka Berensztajna przedstawiać, tym którzy jednak nie kojarzą tego zawodnika przypominamy, że urodził się 16 października 1973 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Jest wychowankiem GKS Bełchatów i to właśnie w tym klubie występował przez większość kariery. W 1997 roku przeniósł się do austriackiego SV Ried, zdobywając z tym klubem Puchar Austrii. Później wrócił do kraju i ponownie przywdział trykot bełchatowskiego zespołu. W kolejnych latach bronił barw Odry Wodzisław Śląski, RKS Radomsko, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Zagłębia Sosnowiec oraz Włókniarza Zelów.

 

Ostatnio częściej występuje w roli szkoleniowca niż zawodnika, aczkolwiek można go jeszcze spotkać na boisku, w poprzednim sezonie reprezentował LUKS Gomunice.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lech ~lech (Gość)12.07.2018 22:00

Najlepsze jest to. że o zatrudnieniu zadecydował nowy prezes Piotr Potęga.

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat