Iwona Kmiecik z Tomaszowa zadebiutuje dziś w Opolu

Strefa FM Piątek, 06 czerwca 20140 1748
Tomaszowianka Iwona Kmiecik, finalistka programu Must be the music, już dziś (piątek) wystąpi w Opolu. Weźmie udział w konkursie SuperDebiuty.

W tym roku impreza nosi nazwę „SuperDebiuty z Niemenem - świat nie zginie dzięki nim”, a  tomaszowianka zaśpiewa piosenkę „Pod Papugami”. Żeby wziąć udział w koncercie trzeba było przejść przez szereg castingów. - Tak dzieje się zawsze - mówi wokalistka - Trzeba było nagrać piosenkę, swoją wersję jednego z 10 utworów Czesława Niemena, które były podane w regulaminie i wysłać ją. Potem zaprosili nas do Warszawy na przesłuchania i udało się - cieszy się Iwona Kmiecik, która w Opolu jest już od czwartku.

Koncert odbędzie się dziś o 22.40 na antenie TVP1.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat