Ivan Komarenko gościem Strefy FM

ePiotrkow Czwartek, 19 lutego 20092 4574
Dzisiejszym gościem Marcina Cecotki i Roberta Gali w porannym programie "Magiel" był Ivan Komarenko, wokalista, były członek zespołu Ivan i Delfin.

Piosenkarz odpowiadał na pytania dziennikarzy prowadzących program, a także słuchaczy, którzy mieli do gościa wiele pytań, zarówno dotyczących jego kariery jak i życia prywatnego. Ivan Komarenko promował swój najnowszy utwór "Czekam na Twój list"".

 Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

danuta ~danuta (Gość)27.02.2009 23:46

"Czekam na Twój list" to piękna piosenka!

00


kolooo ~kolooo (Gość)22.02.2009 21:04

Pamiętam Gościa jakieś ze 7 lat temu, byłem na imprezie w Pułtusku no i śpiewał . Wtedy jeszcze nikt nie słyszał o Ivanie i o Delfinie. Powiem krótko był niezły!!! Zapamiętałem w szczególności jeden utwór w jego wykonaniu: "Am easy" ( chyba tak się pisze). Rozmawałem z nim krótko i prosiłem żeby jeszcze raz zaśpiewał. Tak sobie myślę żę oprócz swoich utworów mógłby zapiewać to na jednej ze swoich płyt. Naprawdę był the best!!! pozdrawiam....

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat