Internauci pytają - komendant odpowiada

ePiotrkow Środa, 22 stycznia 20145 2773
Czy powstanie komisariat policji w Rozprzy? Dlaczego zniknęły bariery ochronne przy Wojska Polskiego? Jakimi ulicami chodzą piesze patrole? - między innymi na takie pytania użytkowników naszego portalu odpowiedział już komendant piotrkowskiej policji.

Odpowiedzi można przeczytać TUTAJ. W tym samym serwisie można również zadawać kolejne pytania szefowi policji W Piotrkowie.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)23.01.2014 13:33

Szkoda, że na podobną inicjatywę nie wpadł szef - bardzo cenionej służby - Straży Miejskiej. Zaręczam, że pytań byłoby po stokroć więcej. Sam zadałbym pierwsze - czy, poza waszymi miejscami pracy, jest sens utrzymywania dłużej straży miejskiej? I drugie - jaką macie statystykę, jeżeli chodzi o przeganianie przekupek z pietruszką?

30


broda ~broda (Gość)23.01.2014 13:23

Od czegoś trzeba zacząć.

30


Antoni ~Antoni (Gość)23.01.2014 08:15

Żałosne blebleble i na siłę promowanie tego Pana który niczym szczególnym nie błyszczy wręcz przeciwnie jak uwielbia prezentować się w mediach. A może ten Pan odpowie dlaczego przez ostatnie kilka lat z Komendy w Piotrkowie do KWP w Łodzi wyparowało kilkadziesiąt etatów policyjnych !!!! OPPPP!!! jakoś o czymś poważnym ani słowa tylko jakieś bzdety nic nieważne i pierdoły na tym się najlepiej promuje !!!!!

00


lukas ~lukas (Gość)22.01.2014 22:07

Czy ktoś w województwie ma jeszcze taki quiz x szefem policji ?

10


Zanzi ~Zanzi (Gość)22.01.2014 12:57

Nieprześcigniona gwiazda serwisu - slawek ;) Ciekawe, czy "pan kendant" odpowie na jego pytania, dot. kryteriów przyjęcia na stanowisko "policjanta policji" ;)

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat