Interna na Rakowskiej nieczynna do odwołania

ePiotrkow Czwartek, 01 października 202036 6699
Interna w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie nieczynna, u jednego z pacjentów test potwierdził obecność koronawirusa.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

- W związku z hospitalizacją na Oddziale Wewnętrznym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim pacjenta, u którego wynik testu w kierunku SARS-CoV-2 dał wynik pozytywny, informujemy, że przyjęcia pacjentów na ten oddział zostają wstrzymane do odwołania - informuje rzecznik prasowy szpitala Bartłomiej Kaźmierczak. - Trwają standardowe procedury sanitarne, zgodne z aktualnymi wytycznymi przeciwepidemicznymi. Wszelkie osoby z kontaktu są w tym momencie weryfikowane, szukamy tych osób i będziemy je badać, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ci pacjenci, którzy byli do tej pory na oddziale, mogą na nim pozostać, nie są przekazywani do innych placówek i cały czas przebywają w naszym szpitalu. Są na bieżąco monitorowani, a wszelkie niepokojące objawy będą oczywiście badane i ewentualnie będziemy na nie reagować - dodaje rzecznik prasowy placówki. 

 

Nowi pacjenci będą kierowani do innych szpitali, które znajdują się najbliżej regionu piotrkowskiego.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_ciekawy ~gość_ciekawy (Gość)03.10.2020 06:17

Może mi ktoś powie jak to jest ... ?Przypadek zakarzenia w fabryce dwa , trzy dni dezynfekcji i fabryka rusza dalej , a oddziały szpitalne zamknięte do odwołania .

00


Zuzia ~Zuzia (Gość)01.10.2020 15:46

A może ludzie zaczną nosić maseczki jak trzeba

78


Pierre D. ~Pierre D. (Gość)02.10.2020 18:05

Wirus w szpitalu? - Zamykają oddział albo cały szpital.
Mam pytanie: jaką obietnicę dostali lekarze za aktywny udział w tej hucpie?
Ile warta jest wiedza medyczna dzisiejszych lekarzy, jeśli tak panikują przed wirusem, którego śmiertelność jest na poziomie zwykłej grypy (gdyby uczciwie policzyć, to tak wychodzi)?
Czy lekarzom - tak zwyczajnie, po ludzku - nie jest głupio i wstyd, że odmawiają pomocy ludziom, którzy jej potrzebują, i którzy za tą pomoc ZAPŁACILI JUŻ WCZEŚNIEJ w postaci comiesięcznych składek?
Niedawno media donosiły o czternastomiesięcznej dziewczynce, która jeździła od szpitala do szpitala z rozciętym językiem, i której nie udzielono pomocy "bo koronawirus". Przedwczoraj przeczytałem o kobiecie, która zmarła w szpitalu czekając 36 godzin (!) na SOR-ze - miała atak wyrostka, a szpital najpierw ją testował na koronawirusa. Testy wyszły negatywnie, ale uratować życia już jej nie zdążyli. I nie była to bynajmniej pierwsza tego typu ofiara koronawirusowych procedur!
Codziennie media aktualizują tabelki z liczbą "ofiar koronawirusa", a co z liczbą OFIAR KORONAPANIKI ja się pytam?! To już oczywiście nie jest medialne, takie informacje przedostają się gdzieś z boku, zazwyczaj w mediach spoza głównego nurtu.
Dlaczego media nie szukają prawdy, tylko stanęły po stronie PRZESTĘPCÓW, kreując aktywnie atmosferę koronaogłupienia?
Czy ludzie przejrzą w końcu na oczy, czy cały ten kraj zdurnieje wkrótce do reszty?

20


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)02.10.2020 16:10

Dziś dodatnia wyszla pielegniarka z interna koniec

01


gość_jal ~gość_jal (Gość)01.10.2020 20:18

Premier morawiecki mówił że wirusa nie ma już. Przed wyborami prezydenckimi to było. Kłamstwo i obłuda. Pinokio

75


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)01.10.2020 12:03

To nie pacjent to lekarka pierw miała a potem poszło dalej.

82


kb ~kb (Gość)02.10.2020 06:30

A gdzie podziały się szpitale jednoimienne???

00


Lola ~Lola (Gość)02.10.2020 05:58

Kłania się organizacja. Brak śluz zabezpieczających. Specjaliści udzielają teleporad. Jak się ma teleporada u kardiologa (lub innego specjalisty) do rzeczywistego stanu zdrowia pacjenta. A fundusz zapłaci za wizytę 36 zł. Prywatne gabinety funkcjonują normalnie. Gdzie przysięga Hipokratesa.

00


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)02.10.2020 01:12

A o koronkowej na rehabilitacji w poradni i na ortopedii cisza!?

00


spiskowa praktyka ~spiskowa praktyka (Gość)01.10.2020 20:16

No dobrze. Będą nas "zmniejszać". Ktoś wie kogo będą zostawiać bo np. anglicy walcząc z kangurami w australii zabijali najzdrowsze samce. Podobną analogię mieliśmy w drugiej połowie lat czterdziestych ubiegłego wieku w naszych rejonach. Odwrotną w ościennych.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat