Inauguracja AHLPN bez sensacji

Strefa FM Wtorek, 15 grudnia 20202 2156
Zaledwie po dwóch tygodniach od zakończenia poprzedniego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR, zawodnicy rozpoczęli nowe rozgrywki. Powodem późniejszego finału ligi była oczywiście pandemia.

Ładuję galerię...

 

Tak krótka przerwa na razie nie wpłynęła na układ sił. W I lidze, liczącej 10 drużyn, wygrywali faworyci. Obrońcy mistrzowskiego trofeum, zespół Barwilu-Omegi, trochę namęczyli się w meczu z FCC Environment, ale ostatecznie wygrali 3:2.


Trzy punkty zainkasowali także wicemistrzowie: Prym - Galeria Wnętrz (dawny Bieniek Prym) pokonali beniaminka I ligi Eko Luk 2:0. Zwyciężyli także zawodnicy: Starówki (pierwszy lider), LZS Sulejów i Moszczenicy.


W II lidze udanie zadebiutowała drużyna z Bełchatowa. Findom pokonał trzeci zespół ubiegłego sezonu Walewski Team 3:1.


Najwyższe zwycięstwa zanotowały Emik Brudaki oraz WKS Proszenie i to one prowadzą w tabeli tej klasy rozgrywkowej, która liczy 8 drużyn.

 

Ostatnia w tym roku kolejka odbędzie się w hali "Relax" w najbliższy weekend. Początek w sobotę o godzinie 9.00.

 


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

amator 81 ~amator 81 (Gość)15.12.2020 14:34

Grał Daniel z Ekoluka? Najlepszy trener i znawca futbolu w mieście.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat