ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ile kanapek do zagęszczenia włosów?

Poniedziałek, 27 stycznia 2020 2893
Chcesz zagęścić fryzurę w delikatny, łagodny sposób? Wybierz metodę kanapkową. Dzięki niej Twoje włosy będą nie tylko długie, ale również gęstsze niż kiedykolwiek wcześniej. Na czym polega metoda kanapkowa? Ilu kanapek potrzeba, aby osiągnąć najlepszy efekt zagęszczenia?

Moje włosy są z natury rzadkie i słabe. Regularne zabiegi w gabinecie kosmetycznym, zmiana diety i łykanie suplementów tylko nieznacznie poprawiło ich stan — mówi Ola, 35-latka z Warszawy. Rzeczywiście. Na wygląd naszych włosów wpływają przede wszystkim geny. Wymyślne zabiegi stosowane celem poprawy ich kondycji często dają więc mizerne rezultaty.

 

Przedłużanie włosów — recepta na piękną fryzurę

 

Posiadaczki cienkich, skłonnych do wypadania włosów mogą wesprzeć naturę, decydując się na profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania. Aby takie działanie nie osłabiło struktury pasm, warto jednak wybrać delikatną, nieinwazyjną metodę. Która z dostępnych na rynku najlepiej spełni oczekiwania posiadaczek cienkich włosów?

 

Przedłużanie na kanapkę

 

Zdaniem ekspertów najmniej inwazyjnym sposobem przedłużania i zagęszczania włosów jest metoda kanapkowa, zwana również metodą tape on. Podczas zabiegu nie wykorzystuje się wysokiej temperatury ani agresywnych substancji chemicznych. Łącznikiem pomiędzy naturalnymi pasmami a doczepami są silikonowe, bardzo lekkie taśmy. Są one zupełnie niewidoczne, nie obciążają włosów i nie powodują plątania.

 

Ważne: wraz z naturalnym wzrostem włosów, silikonowe taśmy odsuwają się od linii skóry. Aby zachować naturalny efekt nawet przez okres 6 miesięcy, konieczne jest regularne podciąganie taśm (średnio co 4 - 6 tygodni).

 

Ilu kanapek potrzeba, aby zagęścić włosy?

 

Dzięki metodzie kanapkowej możesz przedłużyć i zagęścić włosy, osiągając spektakularne lub bardzo naturalne efekty. Liczba kanapek zależy jednak nie tylko od preferowanego rezultatu, ale również od rodzaju i kondycji Twoich włosów. Do zagęszczenia stosuje się z reguły od 10 do 20 kanapek, do przedłużania — od 20 do 30. W zależności od aktualnej długości Twoich włosów i preferowanych efektów możesz wykorzystać pasma o długości 25,40 lub 55 cm.

 

Ile kosztuje zagęszczanie włosów metodą kanapkową?

 

Ze względu na swoją delikatność, zabieg wykonany metodą kanapkową nie należy do najtańszych metod przedłużania i zagęszczenia. W zależności od lokalizacji salonu, doświadczenia stylisty oraz jakości dopinek ceny przedłużania na kanapkę wahają się od 1000 aż do kilku tysięcy złotych. Taki wydatek warto potraktować jednak jako inwestycje w siebie — nie tylko w swój wygląd, ale również w pewność siebie.

 

źródło: https://besthair.pl/Ile-kosztuje-zageszczanie-wlosow-blog-pol-1576790691.html

 


Zainteresował temat?

0

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat