IX Piotrcovia Cup

OZPN Poniedziałek, 06 maja 20191 1727
Na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IX Turniej piłkarski Piotrcovia Cup, w którym rywalizowali chłopcy z rocznika 2008 i młodsi. Zwyciężyli zawodnicy drużyny PSV Łódź, na drugim miejscu uplasował się Widzew I Łódź, a na trzecim Lechia Tomaszów Mazowiecki.
Fot.: OZPN.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Bartosz Jaros z PSV Łódź, a nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca turnieju otrzymał Igor Czapla z Lechii Tomaszów Mazowiecki, zdobywca 9 bramek.

 

Organizatorzy zaprosili w sumie siedem drużyn: KS Talent Burzenin, KS PSV Łódź, RTS Widzew I Łódź, RTS Widzew II Łódź, KP RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki oraz gospodarz UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

 

Puchary i nagrody wręczali m.in.: wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa, jako że OZPN był współorganizatorem turnieju i wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek

Skład PSV Łódż: Hubert Dąbrowski, Marcel Stankiewicz, Adam Lesiak, Maksymilian Kabaciński, Oskar Krakowiak, Kajetan Sterczewski , Jan Mordaka, Fabian Olejniczak, Paweł Bujacz, Kacper Owczarek, Marceli Żyłka, Bartosz Jaros, Kamil Rażniewski, Jakub Zarychta. Trenerem zespołu jest Mariusz Rachubiński.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

123 ~123 (Gość)06.05.2019 15:51

Brawo Piotrcovia ! Zawodnicy za postawę a klub za organizację ! Szkoda tylko, że OSiR nie pozwolił rozegrać tego turnieju (wzorem lat ubiegłych) na boisku głównym. Gra musiała się toczyć na tych bocznych klepiskach.
Przykre jest to, że młodzi piłkarze muszą grać w takich warunkach. Nie wszytkim wiadomo ale np. Concordia swoje mecze rozgrywa w Będkowie bo tu nie ma dla nich miejsca :-(

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat