III Bieg Morsa i Wielkie Morsowanie przy akompaniamencie WOŚP

ePiotrkowRegion Wtorek, 09 stycznia 201821 4607
Wszystkim morsom, którzy stają przed dylematem, czy w najbliższą niedzielę zażyć mroźnej kąpieli, czy jednak wziąć udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez WOŚP, odpowiadamy że… z niczego nie muszą rezygnować!

A to za sprawą fuzji, jaka 14 stycznia dokona się na terenie Stadionu Miejskiego (tzw. Polanki) w Sulejowie. Punktualnie o 10.00 ruszą zapisy do III Biegu Morsa oraz Wielkiego Morsowania. Po zakończeniu mroźnych szaleństw Stowarzyszenie „Sulejów dla Pokoleń” przeprowadzi licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Sulejowa Wojciecha Ostrowskiego.

 

Uwaga, zmiana lokalizacji wydarzenia!

Z powodu wysokiego stanu Pilicy (co spowodowało częściowe zalanie terenu Parku Straży) oraz w związku z pracami związanymi z wycinką krzaków na plaży przy Parku Straży, komitet organizacyjny podjął decyzję o przeniesieniu całej imprezy w nowe miejsce. Będzie to Stadion Miejski w Sulejowie położony przy ul. Piotrkowskiej, bezpośrednio przy wjeździe do Sulejowa od Piotrkowa przy DK12. Zmianie uległa również trasa Biegu Morsa. Start na stadionie, wokół ośrodków wypoczynkowych z metą również na stadionie. Niestety dystans biegu musiał być wydłużony z planowanych pierwotnie 2300 m do 2750 m. Wyznaczono również nowe miejsce Wielkiego Morsowania na malowniczą Białą Plażę przy ośrodkach wypoczynkowych. Harmonogram imprezy nie uległ zmianie.

 


Zainteresował temat?

4

4


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tubylec ~Tubylec (Gość)09.01.2018 10:55

I tak w tym roku w wyborach w Sulejowie już za 10 miesięcy zagłosuję tym razem na ludzi nowych z PIS. Powtarzam na całkiem nowe młodsze twarze !!! Czas coś zmienić !!!! Czas dać szansę innym !! Poprzednio dałem obecnemu teraz dam innemu czy innej.

66


gość ~gość (Gość)10.01.2018 08:21

Nie bardzo rozumiem co mają mieszkańcy z tego, że grupka ludzi robi sobie dobrze bo coś lubi ? Nie jest to przecież żadne artystyczne, a tym bardziej estetyczne doznanie dla innych. Wiadomo czy i ile to kosztuje podatnika skoro logo miasta jest na plakacie ? Równie dobrze można promować spotkanie miłośników jedzenia grochówki czy zalewajki z konkursem mlaskania.

70


97-300 97-300ranga09.01.2018 11:29

A nie można "morsować " bez tej kapeli zwanej wośp ?

1110


dary losu ~dary losu (Gość)09.01.2018 16:57

Dobro zawsze powraca do tego, kto je czyni i nie ma ono żadnego partyjnego znaczka, bo dobro jest apolityczne. Gratuluję władzom i mieszkańcom.

21


Marzena ~Marzena (Gość)09.01.2018 10:57

Taka impreza może skutecznie zablokować ruch na krajowej 12

103


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat