II Sportowa Olimpiada Przedszkolaka za nami

Strefa FM Poniedziałek, 10 czerwca 20190 3036
Ponad 200 przedszkolaków wzięło udział w II Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka, która odbyła się w poniedziałek w Hali Sportowej w Witowie. Biegi w rzędach, przejście przez tunel czy rzut woreczkiem to tylko niektóre zadania, które czekały na uczestników.

Ładuję galerię...

- W tamtym roku pierwszy raz zorganizowaliśmy taką olimpiadę, wszystko się udało, więc teraz mamy już drugą edycję. Dzieci mają do pokonania kilka sportowych zadań, a rywalizują w odpowiednich kategoriach wiekowych (od 3 do 6 lat) - powiedział Bartłomiej Pacan, dyrektor Biura Obsługi Jednostek Oświatowych w Sulejowie. Jak zapewnia organizator, w przyszłym roku olimpiada odbędzie się najprawdopodobniej w marcu, aby nie było zbyt gorąco.

 

W zabawie udział wzięły trzy przedszkola i jeden oddział zerowy. Najliczniejszą grupą były dzieci z Przedszkola Samorządowego w Sulejowie, gdzie do zabawy włączyło się 60 przedszkolaków. - Muszę przyznać, że jestem zaskoczona, bo konkurencje naprawdę nie były łatwe. Widać, że wychowawcy grup włożyli dużo pracy przed olimpiadą i dobrze przygotowali dzieci. Wszyscy poradzili sobie świetnie. Zapewniam, że w przyszłym roku też będzie można nas tu zobaczyć - powiedziała Renata Firmowska, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Sulejowie.

 

Poziom umiejętności uczestników był bardzo wyrównany, dlatego jury postanowiło wszystkim przyznać ex aequo pierwsze miejsce.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat