II Kongres Geodetów Polskich w Piotrkowie

Strefa FM Czwartek, 05 kwietnia 20182 3119
Lokalne Stowarzyszenie Geodezyjne już po raz drugi organizuje Kongres Geodetów Polskich. 19 kwietnia o godzinie 15.00 w hotelu Agat rozpocznie się trzydniowe spotkanie pod hasłem "Równość w geodezji".

- W tym roku zdecydowanie więcej instytucji wspiera Kongres Geodetów, 20 kwietnia z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przyjedzie minister Artur Sobol. W spotkaniu uczestniczyć będzie także Barbara Chrobak, Grzegorz Wojciechowski i Anna Milczanowska. Kongresowi patronują Związek Powiatów Polskich, główny geodeta kraju, marszałek województwa łódzkiego i wojewoda łódzki - mówił Krzysztof Szczepanik, prezes Stowarzyszenia Geodeci Ziemi Piotrkowskiej, a zarazem prezes Towarzystwa Geodezyjnego.

 

Aby uczestniczyć w wydarzeniu, trzeba zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.kgp2018.pl.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dura lex ~dura lex (Gość)06.04.2018 19:02

Co to za konferencja ? W opłatach na stronie mowy nie ma o np VAT. Inny organizator, inne konto, brak klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Wszystko na formularzu google. Powinien się tym zająć przynajmniej urząd skarbowy.

10


działkowiec ~działkowiec (Gość)05.04.2018 13:04

Śmierdzi mi ten "KONGRES" kolejną zmową cenową na większą skalę. Jedna taka zmowa już jakiś czas temu miała miejsce, ale chyba skala poszła zbyt mała !!!

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat