I Plener rzeźbiarsko-muzyczny w Rozprzy

ePiotrkowRegion Czwartek, 17 września 20200 1318
Zbliża się pierwsza, historyczna edycja kulturalnej imprezy, która zgromadzi w Rozprzy uzdolnionych muzyków i rzeźbiarzy. "I Plener rzeźbiarsko-muzyczny – walory Rozprzy 2020" zorganizowany zostanie w przedostatnim tygodniu września.
fot. pixabay

Do Rozprzy zawita trzech znakomitych artystów, którzy będą w dużych kłodach drewna rzeźbić rozmaite postacie. Ich dzieła trafią finalnie do trzech parafii na terenie gminy Rozprza - w Niechcicach, w Lubieniu w Rozprzy. Między 24 a 26 września na placu OSP Rozprza (wejście od strony ul. J. Pawlikowskiego), będzie możliwe podejrzenie artystów na żywo podczas pracy.

 

27 września o godzinie 19.00 w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Matki Życia w Rozprzy odbędzie się koncert podsumowujący całe wydarzenie, na którym rzeźby zostaną przekazane z rąk samych artystów. Podczas koncertu swoje umiejętności wokalne oraz muzyczne zaprezentują: Joanna Kabzińska (sopran liryczny) oraz “Hosanna”, schola dziecięco-młodzieżowa z Moszczenicy pod dyrekcją Roberta Bykowskiego.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat