I Festiwal Sztuki Muzycznej w Piotrkowie. Zapraszamy na koncerty!

ePiotrkow Wtorek, 13 sierpnia 20190 1722
Centrum idei „Ku Demokracji” będzie organizatorem I Festiwalu Sztuki Muzycznej, w ramach którego odbędą się trzy koncerty i tygodniowe warsztaty operowe. W warsztatach weźmie udział 14 śpiewaków operowych m.in. z Chin, Izraela, Bułgarii, Rosji, Ukrainy i z Polski. Będą one prowadzone przez światowej sławy bułgarskiego tenora Kaludi Kaludova.

Koncerty są skierowane do szerokiej publiczności i odbędą się na Dziedzińcu CiKD.

 

„Muzyczne przeboje filmowe” zaśpiewa piotrkowianin, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, Radosław Blonka (baryton), a towarzyszyć mu będzie troje muzyków grających na fortepianie, skrzypcach i klarnecie. Na koncert zapraszamy w sobotę 17 sierpnia o godz. 19.00.

 

Maestro Kaludi Kaludov (tenor), goszczący na najsłynniejszych scenach świata, w specjalnym koncercie festiwalowym wystąpi u nas w sobotę 24 sierpnia o godz. 19.00.

 

W „Muzyczną podróż po świecie musicali i filmów” zabierze nas piotrkowianka Anna Lasota (sopran), obsadzana w pierwszoplanowych partiach oper, operetek i musicali, występująca w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Ten koncert odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia o godz. 17.30.

 

Wstęp na wszystkie koncerty wolny.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat