I Dyktando Piotrkowskie. Zgłoszenia do 5 listopada

ePiotrkow Środa, 23 października 20193 1949
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim i szkoły TEB Edukacja postanowiły reaktywować publiczne dyktando w naszym mieście.

- Publiczne dyktanda to konkursy cieszące się niesłabnącą popularnością w całym kraju. Podobnie było w przypadku Dyktanda Trybunalskiego, którego przed laty odbyło się 10 edycji. Impreza pod nazwą Dyktando Piotrkowskie odbędzie się 8 listopada o godz. 16.00 sam konkurs (w siedzibie TEB, ul. Polna 13/13A), zaś 15 listopada uroczysty finał i wręczenie nagród (w siedzibie BPP, ul. Wojska Polskiego 122 e) – informuje Sylwia Kubicka z Biblioteki Pedagogicznej.

 

Dyktando przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych powyżej 15 lat, z wyjątkiem osób zatrudnionych przez organizatorów oraz osób posiadających co najmniej tytuł magistra filologii polskiej. Organizatorzy gwarantują udział pierwszym 80 osobom, które do 5 listopada zgłoszą się do Biblioteki osobiście, telefonicznie (44 649 50 77, 784 246 440) lub mailowo (wypozyczalnia@pedagogiczna.edu.pl).

 

Pełny regulamin znajduje się na stronach internetowych organizatorów: pedagogiczna.edu.pl, teb.pl.

Patronat honorowy nad Dyktandem Piotrkowskim objęło Narodowe Centrum Kultury oraz marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.10.2019 08:50

Nie można było trochę później? O 16 to człowiek jeszcze w pracy siedzi lub z niej wychodzi. Podejrzewam, że mało osób weźmie wolne by pójść na dyktando. Ewentualnie sobota byłaby super za rok

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat