Husky znalazł właściciela!

ePiotrkowRegion Czwartek, 16 maja 201918 4873
Młodego psa (ok. 2 lat) rasy husky znaleziono kilka dni temu na terenie gminy Aleksandrów. Piesek czekał na właściciela lub osobę zainteresowaną jego adopcją, w przeciwnym razie trafiłby do schroniska dla zwierząt w Bełchatowie.

- Nie wiemy czy ktoś się go pozbył, czy komuś uciekł – napisała do nas mieszkanka gminy Aleksandrów. - W tej chwili jest pod opieką gminy Aleksandrów. Jeśli do piątku nie znajdzie się właściciel, trafi do schroniska w Bełchatowie. Pomóżmy mu znaleźć dobry dom. A może szuka go właściciel. Pies jest ułożony i grzeczny. Miał na sobie charakterystyczne szelki, jest w dobrym stanie.

 

 

Z ostatniej chwili! 

Pani Agata, która postanowiła nagłośnić sprawę, właśnie nas poinformowała, że husky ma już nowy dom: - Z ogromną radością pragnę Państwu powiedzieć, że piesek znalazł nowy dom, zgłosiła się do gminy osoba, która weźmie go do swojego domu z podwórkiem - napisała do redakcji mieszkanka gminy Aleksandrów. 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gościówa ~gościówa (Gość)16.05.2019 12:32

byle by nie na łańcuchu.. ludzie na wsi mają dziwne pomysły

82


gość ~gość (Gość)16.05.2019 10:54

Jeśli znajdzie się się stary właściciel to zostanie poinformowany o aktualnym pobycie psa i nie sądzę by były duże problemy w odzyskaniu go na pewno tam gdzie jest będzie mu lepiej niż w klatce w schronisku.

40


aligator1 ~aligator1 (Gość)16.05.2019 10:31

A nie lepiej jeszcze trochę poczekać, żeby znalazł się stary właściciel, bo na pewno tak będzie.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat