Human Machine po raz drugi. Tym razem można się sprawdzić na...lotnisku

Strefa FM Czwartek, 06 czerwca 20191 2405
Human Machine, czyli druga edycja ekstremalnych biegów z przeszkodami odbędzie się 16 czerwca na płycie piotrkowskiego lotniska. Tym razem będzie można pokonać dwie trasy, pierwsza będzie miała długość 6 km i ponad 30 przeszkód, druga 12 km i ponad 50 przeszkód. Przygotowano również trasy dla dzieci.

Jako, że impreza odbędzie się na lotnisku, organizatorzy zamierzają wykorzystać m.in. samolot.

 

 - W środę rozpoczęliśmy przygotowania techniczne, instalujemy nasze tzw. miasteczko, niedługo też pojawią się pierwsze przeszkody, oprócz tych, które trzeba było pokonać podczas pierwszej edycji biegu, który odbył się na terenie kąpieliska Słoneczko, pojawią się także nowe. Będzie wiele niespodzianek, ale nie chcemy zbyt wiele zdradzać - powiedział Dariusz Zimowski, jeden z organizatorów imprezy.

 

Regulamin znajdziecie na stronie internetowej www.humanmachine.pl, tam też możecie się zapisać.

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.06.2019 15:28

Brawo panie Darku. Wreszcie coś się dzieje w tym mieście. Pierwsza edycja udana. Trzymamy kciuki za druga odsłonę.

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat