Horoskop na rok 2021

Tydzień Trybunalski Niedziela, 10 stycznia 20213 3169
Sprawdź co mówi Twój horoskop roczny na 2021 rok.

Ładuję galerię...

Baran


Wędrówka Jowisza i Saturna przez znak Wodnika zapowiada rok pełen sukcesów dla Baranów pracujących w mediach bądź zajmujących się najnowszymi technologiami. Nawiążecie sporo nowych kontaktów towarzyskich, między innymi z osobami prominentnymi, co nie pozostanie bez wpływu na Wasze osiągnięcia zawodowe i osobiste.


Na największe sukcesy liczyć mogą jednak te osoby, które – zawodowo, społecznie czy charytatywnie – pracują w większej grupie. W nadchodzącym roku to właśnie inni ludzie stanowią klucz do Waszego powodzenia. Lubicie i potraficie współdziałać z innymi, chętnie słuchacie oraz udzielacie rad – i jest to nieocenione. Nie możecie jednak zapominać o swoim wkładzie w pracę grupową i nie pozwólcie komukolwiek pomniejszać swoich osobistych dokonań.


Saturn w znaku Wodnika nie zawsze wpływa korzystnie na życie towarzyskie Baranów. Pojawiają się trudności i zahamowania w kontaktach z innymi ludźmi. Nawet młode i pełne życia Baranki garną się teraz do ludzi starszych, solidnych i odpowiedzialnych, szukając wśród nich odpowiednich kandydatów na przyjaciół, a także na partnerów w interesach.


Rok 2021 to także nie najlepszy dla Baranów czas na miłość. Choć nie zabraknie Wam zainteresowania ze strony płci przeciwnej, sami stwierdzicie, że o wiele bardziej odpowiada Wam towarzystwo dobranej paczki przyjaciół o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Zamiast porywów serca, zapowiada się zatem dużo dobrej zabawy.


Mars nie wejdzie w tym roku do znaku Strzelca i Koziorożca, co dość mocno ograniczy Waszą ekspansję w sferze społecznej i zawodowej. Niewskazane są także dalsze i dłuższe podróże.


Kwiecień przyniesie niezmiernie radosne wiadomości dotyczące Waszych spraw finansowych.


Krytyczny moment tego roku stanowi spotkanie Marsa z Uranem w dniach 16 - 24 stycznia. Zachowajcie wtedy szczególną ostrożność wszędzie, gdzie się znajdziecie, zwłaszcza zaś za kierownicą samochodu.


Byk

 

Rok 2021 Byki rozpoczynają z wysokiego pułapu energetycznego, bowiem w początkach stycznia do ich znaku wkroczy żywiołowy Mars. Jego przewodnictwo uczyni nadchodzący karnawał czasem radości, beztroski i szczęścia. Z uwagi zaś na astrologiczne spotkanie Wenus z Jowiszem w połowie lutego można wnioskować, że jeszcze przed Wielkim Postem z zachwytem wpadniecie w miłosne sidła.


Wejście Jowisza i Saturna do znaku Wodnika podsyciło w Bykach płomień zawodowej ambicji i pragnienie zdrowej rywalizacji.
Wasza sytuacja w pracy będzie stabilna, a przy tym otworzy się szansa na wspięcie się o kilka szczebli wyżej w hierarchii zawodowej. Będziecie to zawdzięczać zarówno własnej pracy i zdolnościom, jak i korzystnym okolicznościom zewnętrznym. Macie zapewnione poparcie i uznanie szefów, ale odpowiedzialność na Was złożona także będzie ogromna. Możecie zajść wysoko, ale i upaść bardzo nisko.


W pierwszej połowie roku kwadratury Urana do Jowisza i Saturna przysporzą jednak wielu problemów przedsiębiorcom spod znaku Byka. Będą to jednak kłopoty przez Was niezawinione, związane ściśle z ogólnoświatową sytuacją gospodarczą, na którą nikt z nas nie ma wpływu. Trzeba będzie je po prostu przetrzymać.


Mimo to, niezależnie od branży, w której działacie, finansowo powodzić się Wam będzie raczej dobrze, przynajmniej w okresie tegorocznego lata i jesieni.


Jeśli wierzyć gwiazdom, młode Byczki rozpoczynające w nadchodzącym roku wyższą edukację, wybierać będą takie kierunki, jak: prawo i administracja oraz nauki polityczne. Wyjątkowym powodzeniem cieszyć się będą wśród nich także szkoły policyjne i wojskowe. Te tendencje utrzymają się zresztą przez kilka następnych lat.


Ważne dni tego roku to: 14 - 23 stycznia, 10 – 15 lutego, 25 - 27 kwietnia. Przyniosą one istotne wiadomości, które Was zaskoczą, zasmucą albo uradują, ale jednocześnie pozwolą podjąć decyzje co do dalszego postępowania w problemowych dla Was kwestiach.


Bliźnięta

 

Dla zodiakalnych Bliźniąt nadchodzi jeden z najciekawszych i najbardziej inspirujących, choć wcale nie najłatwiejszych, okresów w ich życiu.
Przez cały najbliższy rok Saturn wraz z Jowiszem, zwanym planetą szczęścia, przebywać będzie w znaku Wodnika i obejmie swoim protektoratem wszystkie znaki Powietrza. Szczególnie intensywnie promować będzie te Bliźnięta, które legitymują się dyplomem wyższej uczelni i znają języki obce. To dla nich otworzy całkiem nowe drzwi w karierze zawodowej. Zielone światło będą także mieli Ci z Was, którzy zamierzają rozpocząć edukację akademicką albo myślą o napisaniu doktoratu.


Dla wielu Bliźniąt będzie to także rok wyjazdów zagranicznych – za chlebem lub w poszukiwaniu wiedzy i nowych wrażeń. Nacieszcie się tą swobodą podróżowania do woli, bo w następnych latach nie tak łatwo już będzie się Wam wyrwać z domu.


Pomimo że Saturn nie jest planetą z natury zbyt szczodrobliwą, to w bezpośrednim towarzystwie hojnego Jowisza, okaże się dla Was dosyć łaskawy. Przede wszystkim otworzy Wam drzwi do zdobycia wyższej edukacji, pomoże rozwiązać trudne sprawy o charakterze prawnym bądź urzędowym, albo wyśle Was w podróż, którą od dawna planowaliście, ale okoliczności Wam jak dotąd nie sprzyjały. Musicie tylko kurczowo trzymać się przepisów i zasad, bo wszelkie od nich odstępstwo zostanie zaraz surowo ukarane.


Dla Bliźniąt, nienawykłych do podobnych ograniczeń, może to stanowić poważne wyzwanie.


Szczególnie w lutym, maju, czerwcu oraz grudniu roku 2021 rozdrażniony nawracającą kwadraturą Urana Saturn może przejściowo sabotować Wasze najważniejsze plany.


Pojazdy i urządzenia będą ulegać wówczas częstszym awariom, nauka stanie się uciążliwym wysiłkiem, a podejmowane podróże wspomnieniem, do którego niechętnie się powraca.


Na przełomie wiosny i lata - w wyniku chaotycznych ruchów Merkurego w Waszym znaku – możecie odczuć pewne zawirowanie w sprawach osobistych i zawodowych, które minie jednak bez poważniejszych konsekwencji.

 

Rak

 

Za sprawą Jowisza w znaku Wodnika Raki mają przed sobą bardzo udany - pod względem finansowym – rok. Powściągnijcie jednak swoje wielkie oczekiwania. Jeśli nie pracujecie na własny rachunek, musicie być przygotowani na to, iż wypracowanymi przez Was zyskami trzeba będzie podzielić się z innymi.


Zresztą pod koniec roku bilans, pomimo wysokich przychodów, może się okazać nie do końca zadowalający.


Tam, gdzie Jowisz i Saturn działają w jednym sektorze horoskopu, pieniądze napływają wprawdzie szeroką strugą, ale rozchodzą się w oka mgnieniu, zwłaszcza gdy Uran podsuwa im pod nos coraz to inne „okazje” do wydawania gotówki. A to jakieś używane super autko, a to towar, który miał się okazać hitem sezonu, ale nikt nie chciał go kupować, a to jakaś nieruchomość, która wygląda nędznie, ale z czasem pewnie zyska na wartości... I choć bardzo chcielibyście nazwać te zakupy inwestycjami, to tak naprawdę są to zablokowane, a może nawet stracone środki.


Jedyne co powinniście kupić w tym roku to nowy komputer albo lepsze oprogramowanie. I jeszcze: najlepszy program antywirusowy, bo hakerzy znowu dadzą znać o sobie.


Usytuowanie Jowisza i Saturna w ósmym polu horoskopu Raka, sprawi, iż niektórzy z Was całkiem nieoczekiwanie otrzymają spadek po zmarłym krewnym albo pieniądze z polisy ubezpieczeniowej.


Raki nie powinny w tym roku wchodzić w spółki z innymi ludźmi. Najlepszy bowiem interes nie zrekompensuje im przymusu uzgadniania każdej decyzji ze wspólnikiem, akceptowania odrębnego punktu widzenia i ogólnie dostosowywania się do innych ludzi i ich przekonań.


W sprawach uczuć gwiazdy zapowiadają raczej zastój, choć okazji do przygodnych kontaktów seksualnych w tym roku raczej nie powinno Wam zabraknąć. Jakieś fascynacje drugą osobą zabłysną nagłą iskrą, by szybko zgasnąć pod naporem innych, nowych wrażeń. Cokolwiek robicie, pozostańcie jednak uczciwi wobec tymczasowego partnera i samego siebie, i starajcie się nikogo nie skrzywdzić.


Lew

 

Przejście Jowisza, przez znak Wodnika sprowadzi do życia Lwów głęboką i odwzajemnioną miłość. A ponieważ będzie w tym maczał palce również nieobliczalny Uran, można liczyć na element całkowitego zaskoczenia. Na wielkie emocje możecie liczyć zwłaszcza w połowie lipca, kiedy to w Waszym znaku spotkają się gorące planety, Wenus i Mars. Strzały Kupida przebiją wtedy nawet najbardziej odporne na miłość serca.


Planety szczęścia sprawią zatem miłą niespodziankę tym wszystkim Lwom, które już dawno pogrzebały nadzieję na prawdziwe i trwałe uczcie.
Wszystko wskazuje także na to, iż w tym roku pod wpływem konserwatywnego Saturna niejeden taki związek znajdzie swój finał na ślubnym kobiercu. Będzie to nie tylko szczęśliwe, ale i bardzo korzystne małżeństwo, które zapewni Wam awans społeczny, a może nawet wkroczenie w świat wielkich interesów. Niewykluczone, że współmałżonek będzie osobą innej niż Wy narodowości, innej religii albo też Polakiem zamieszkującym na stałe poza granicami kraju.


Natomiast w formalnych związkach zaznaczyć się może pewien kryzys, który w skrajnych przypadkach doprowadzić może nawet do rozpadu małżeństwa. Niestety nawracająca kwadratura Saturna i Urana prowokuje nierozważne Lwy do pozamałżeńskich romansów i zdrady. Będą temu sprzyjały także takie okoliczności, jak: ograniczenie wspólnie spędzanego czasu przez nadmiar zajęć jednego z partnerów czy podjęcie przez niego pracy w innej miejscowości dla polepszenia warunków ekonomicznych rodziny. Jeśli zależy Wam na bliskiej osobie, nie pozwólcie, aby cokolwiek Was rozdzieliło.


W pracy uda się Wam sfinalizować umowę lub kontrakt, o który od dawna zabiegaliście. Znakomicie ułożą się dla Was także sprawy o charakterze urzędowym i sądowym.


Ważne dni w roku to: 29 stycznia, 11 marca oraz 30 kwietnia. W tym czasie najłatwiej będzie Wam uzyskać pomoc od innych ludzi, ale także Wy sami będziecie potrzebni innym jako doradcy i pocieszyciele.


Panna

 

Obecność Jowisza w Wodniku nie zapowiada Pannom aż takich rewelacji jak osobom spod innych znaków Zodiaku. Jednak i w ich przypadku planeta ta ujawni swój dobroczynny wpływ. Przede wszystkim zwiastuje chorym Pannom poprawę albo nawet całkowity powrót do zdrowia.
Jest to idealny rok dla rekonwalescentów oraz osób, które muszą wyjechać na dłużej dla podreperowania zdrowia.


Uran w połączeniu z Jowiszem pozwala wykorzystać w pełni najnowsze osiągnięcia farmakologii i technik diagnostycznych. Bardzo ostrożnie należy jednak korzystać z leczenia metodami medycyny niekonwencjonalnej.


Na plan pierwszy wysuwa się jednak praca, dzięki której zaistnieją warunki korzystne dla podróży i osobistego rozwoju. Ponadto Wasze hobby może w tym roku stać się sposobem na życie i nieoczekiwanie zacząć przynosić spore zyski.


Układ gwiazd zwiastuje także Pannom poprawę komfortu ich codziennej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujecie i na jakim pracujecie stanowisku, zmieni się Wasz warsztat pracy. Stary, zużyty sprzęt zostanie zastąpiony nowym, zyskacie także więcej swobody i przestrzeni w pracy, i to zarówno w znaczeniu dosłownym, jaki i metaforycznym.


W znaku Wodnika Jowiszowi towarzyszyć będzie także Saturn. Dla Panien oznacza to nieodwołalną konieczność zadbania o swoje zdrowie. Okaże się bowiem, że nie jesteście tak niezniszczalni, jak pragnęliście w to wierzyć. Nadszedł czas na przeprowadzenie badań kontrolnych, które u osób powyżej trzydziestego roku życia zapewne wykażą szereg mniejszych bądź większych nieprawidłowości. Lekarz z pewnością nakaże Wam rzucić palenie, unikać jak ognia stresu, ograniczyć używki i przejść na dietę.


Tymczasem dobra kondycja będzie Wam bardzo potrzebna, bo w nadchodzącym roku napracujecie się jak nigdy. Obowiązki zawodowe i domowe będą teraz bardziej niż dotąd absorbujące, a na odpoczynek i zregenerowanie sił pozostanie mało czasu.


Najbardziej intensywnym okresem w roku będzie początek jesieni. Słońce i Mars zapewnią Wam wtedy siły niezbędne do realizacji wszelkich przedsięwzięć.

 

Waga

 

Od dnia, kiedy Jowisz wkroczył do znaku Wodnika, Wagi zostały objęte jego dobroczynnym oddziaływaniem. Przed Wami rok pełen szczęśliwych zbiegów okoliczności i pozytywnych zmian.


Typowa Waga bardzo niechętnie rusza się ze swojego domu, bojąc się nadmiernych wydatków, utraty wygód i tego, co nieznane. Jowisz jest jednak patronem podróży, zwłaszcza zagranicznych. Z pozycji piątego pola horoskopu Wagi wywiera bezpośredni wpływ na Wasze finanse, warunki życia i aranżuje pożądane sytuacje. Jego przejście przez znak Wodnika stanowi więc dla Wag zachętę do opuszczenia domowych pieleszy i spędzenia urlopu w egzotycznym, słonecznym kraju. Będą to niezapomniane wakacje, o ile sami nie zbojkotujecie swojej szansy na tak wspaniały wyjazd.


Pod względem finansowym rok także zapowiada się obiecująco.


Jednak przez pierwsze miesiące roku Wagi gnębić mogą różnorakie troski. Najboleśniej odczują to te osoby, które z racji wykonywanego zawodu zmuszone są prezentować publicznie dzieła swoich rąk, umysłu albo po prostu siebie samych. Politycy będą mieć złą prasę, a na artystach – surowi krytycy nie pozostawią suchej nitki. Co więcej także Wasze dzieci będą sprawiały Wam w tym roku poważne kłopoty i trzeba będzie porządnie przykrócić im cugli.


Zanim jednak zaczniecie złorzeczyć losowi, chcę powiedzieć, że wszystkie te przykrości w ostatecznym rozrachunku wyjdą Wam na dobre. Zawiedzeni twórcy bardziej skupią się na pracy, tworząc dzieła, o których będzie się mówić jeszcze długo po tym, kiedy oni sami i ich wcześniejsze prace odejdą w zapomnienie. Wagi piastujące wysokie stanowiska społeczne poddadzą się surowej samokontroli i dyscyplinie, co z czasem pozwoli im odzyskać pozytywny wizerunek w oczach opinii publicznej. A dzieci, którym ich rodzice poświęcą teraz więcej uwagi, wyrosną na silnych, przyzwoitych ludzi, z których bliscy słusznie będą mogli być dumni.


Najbardziej przykry moment w roku to dni 19 - 27 grudnia, kiedy to osłabiona, retrogradująca Wenus będzie musiała stawić czoła Plutonowi. To spotkanie może całkowicie zniweczyć u Wag ich dobre mniemanie o sobie, wywołać frustrację, poczucie braku akceptacji, a nawet upokorzenia, i sprawić, że na kilka tygodni wycofają się z życia publicznego i towarzyskiego.

 

Skorpion

 

Wejście Jowisza do znaku Wodnika na cały rok zapewni Skorpionom powodzenie w sprawach domowych oraz rodzinne szczęście. Stanowi ono także zapowiedź dużych zmian: zakupu działki pod budowę domu, kupna mieszkania albo po prostu przeprowadzki do nowej siedziby. Możecie także wejść w posiadanie jakiejś nieruchomości drogą dziedziczenia albo darowizny. W tym roku liczba członków Waszej rodziny najprawdopodobniej wzrośnie. Wszystkich uszczęśliwią dopiero długo wyczekiwane zaręczyny albo zaślubiny jednego z członków rodziny. Jedno nie wyklucza zresztą drugiego, ponieważ w roku 2021 takie uroczystości często będą miały miejsce, zwłaszcza w czasie karnawału i letnich wakacji. Wtedy też samotne Skorpiony najłatwiej znajdą przyszłego męża lub żonę.


Obecność Saturna w znaku Wodniku nie służy jednak Waszej osobistej wolności. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym roku – na skutek zdarzeń o charakterze losowym – na Waszych słabych barkach spocznie brzemię odpowiedzialności za całą rodzinę bądź poszczególnych jej członków. Być może będziecie w jakiś sposób zmuszeni do walki o przetrwanie bądź utrzymanie rodzinnych więzi. Wierzę, że podołacie temu zadaniu. Dla znakomitej większości Skorpionów sprawy rodziny są absolutnym priorytetem.


Przedmiotem stałej troski staną się dla Was także Wasze dzieci. Zdecydowanie nie jest to najlepszy rok na powiększenie rodziny. Saturn w znaku Wodnika, która w horoskopie Skorpiona stanowi sektor dzieci, może być przyczyną komplikacji okołoporodowych. O ile to możliwe, planowane narodziny potomka lepiej byłoby przesunąć na lata następne.


W nadchodzącym roku Skorpiony będą rozwodzić się i pobierać zgodnie ze statystyczną normą. Jednak pomiędzy nowożeńcami o wiele częściej niż zwykle występować będzie znaczna nawet różnica wieku. Nie powinno to jednak przeszkodzić szczęśliwemu pożyciu.


Przedsięwzięcia wymagające dużego wysiłku fizycznego i psychicznego zaangażowania radziłabym przełożyć na listopad bądź grudzień.

 

Strzelec

 

Jowisz przemierzający w tym roku znak Wodnika obdarzy Was odwagą, nieustraszonym optymizmem i magiczną zdolnością znajdowania się we właściwym miejscu o właściwym czasie. To będzie znakomity rok dla dziennikarzy, pisarzy i wydawców, szczególnie tych, którzy podejmują tematy, związane z gospodarką, ekonomią, prawem lub administracją.


Układ gwiazd sprzyja wszystkim Strzelcom, które żyją z pozyskiwania, opracowywania i przekazywania informacji. Uczniom i studentom Jowisz zapewni wybitne osiągnięcia naukowe. Znacząco poszerzy się także Wasz krąg znajomych. Wśród Waszych nowych przyjaciół nie zabraknie cudzoziemców. Układ gwiazd zapowiada Wam bowiem liczne, nagłe wyjazdy i podróże, tak w celach ściśle służbowych, jak i turystycznych.


Jowisz i Saturn zgodnie ukażą Wam teraz pożytki, płynące z uzyskania odpowiedniej edukacji. Dla uczniów i studentów spod znaku Strzelca rok 2021 będzie okresem wytężonej pracy umysłowej. Ilość informacji, które będziecie w stanie wtłoczyć do głowy będzie zaiste imponująca. Na szczęście dobra pamięć to jeden z Waszych najpotężniejszych atutów.


Z uwagi na usytuowanie Saturna w znaku Wagi poważniejsze problemy mogą się pojawić w stosunkach ze znajomymi, przyjaciółmi i sąsiadami. Gwiazdy zapowiadają ochłodzenie w codziennych kontaktach, nieporozumienia, a nawet ostre konflikty. Im większa jest różnica wieku pomiędzy obiema stronami, tym głębsze staje się źródło wzajemnych animozji.


W nadchodzących miesiącach Wasze rodzeństwo będzie bardzo potrzebować Waszej pomocy i psychicznego wsparcia. Ponieważ rodzina jest dla Was sprawą absolutnie najważniejszą, będziecie musieli znaleźć czas dla swojego brata czy siostry, choćby kosztem pracy czy nauki.


W tym roku Jowisz i Saturn przemierzają pola Waszego horoskopu, odpowiedzialne za stosunki międzyludzkie. I to właśnie inni ludzie powinni być dla Was w nadchodzących miesiącach na pierwszym miejscu. Opłaci się Wam nieść pomoc innym osobom, bo one pomogą potem Wam. A takiej pomocy i wsparcia będziecie w tym roku bardzo potrzebować.


Koziorożec

 

Wejście Jowisza do znaku Wodnika wyznacza dla Koziorożców rok „finansowych żniw”. Pewne inwestycje, poczynione przez Was przed laty, wreszcie zaczną przynosić zyski. Dotyczy to zwłaszcza tych z Was, którzy ulokowali oszczędności w nieruchomościach, na lokatach bankowych oraz w papierach wartościowych. Mniej zamożnym Koziorożcom Jowisz pozwoli uzyskać poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji materialnej.


Saturn, który w ostatnim roku tak bardzo dał się Koziorożcom we znaki, teraz pozostawił Was wreszcie w spokoju. Wraz z odejściem Saturna do Waszego życia powróci tak upragnione poczucie komfortu. Będziecie mieli wrażenie, że opadły z Was jakieś niewidoczne pęta.


Jednak skutki tego astrologicznego aspektu będą jeszcze przez pewien czas odczuwalne. Tym z Was, którzy zasłużyli na jego uznanie, Saturn pozostawi pożegnalny podarunek, umacniając Waszą pozycję w pracy i w rodzinie, i nadając cechy trwałości temu wszystkiemu, co ma dla Was wartość. Dla tych jednak Koziorożców, które nie wykazały się w swoich działaniach odpowiedzialnością, uczciwością, pracowitością, Saturn nie będzie miał ani cienia litości. Odchodząc, rozbije w proch to wszystko, co osoby te stworzyły, kierowane niewłaściwymi pobudkami, a także to, co zbudowane zostało na zbyt słabych fundamentach, z udziałem nieodpowiednich osób, bądź według projektu nieodpowiadającego wymogom prawdy, poprawności i rzetelności.


Inaczej ma się rzecz z kwadraturami, które w styczniu Jowisz będzie tworzył do Urana. Te dwie planety mamią obietnicami łatwych zysków, ale Koziorożce nie powinny im ulegać, aby nie wprowadzić swojej kariery zawodowej czy własnej firmy na lotne piaski całkowicie nierealnych i mocno ryzykownych planów.


W styczniu i w listopadzie Wenus dwukrotnie wkroczy do Waszego znaku, po raz kolejny udowadniając Koziorożcom i całemu światu, że stara miłość nie rdzewieje. Ale i całkiem nowe uczucie może się zrodzić w sercach Koziorożców w podczas płomiennego spotkania Wenus z Marsem, które będzie miało miejsce w samym środku lata.


Wodnik

 

Wodnikom od pewnego już czasu nie wiodło się najlepiej. Przez cały ostatni rok planety Jowisz i Saturn poruszały się za ich plecami, potęgując jeszcze to poczucie zagubienia i niepewności, które było udziałem Wodników.


Jednak za sprawą Jowisza, który niedawno wkroczył do ich znaku, nadchodzący rok będzie zupełnie wyjątkowy. Los wreszcie uśmiechnie się do Wodników. Nie oznacza to wcale, iż problemy, z którym się na co dzień borykacie, same się rozwiążą. Jednak wędrując przez dany znak, Jowisz rozdaje swoim gospodarzom różne dary, w zależności od tego, czego najbardziej pragną ich serca. Tak więc rok 2021 będzie dla Wodników czasem, w którym spełniają się najskrytsze marzenia. Zwłaszcza osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku, których Słońce zostanie dwukrotnie tranzytowane przez Jowisza, będą mogły nacieszyć się swoim szczęściem do woli.

 


W nadchodzącym roku Jowisz i Saturn będą działać na Wasze życie na zasadzie silnych antagonistów. Czym obdaruje jedna strona, to druga zepsuje. Czego pierwsza odmówi, tego druga nie pożałuje.


Obecność Saturna sprawi, że Wodnikom raptownie przybędzie obowiązków, a na ich barkach spocznie większa niż dotychczas odpowiedzialność. Czas wolny skurczy się do wymiaru kilku chwil, skradzionych na odpoczynek czy hobby, wzrośnie natomiast liczba ograniczeń, którym będziecie zmuszeni ulec.


Przemiłym momentem okażą się natomiast tegoroczne Walentynki. W tym czasie bowiem znajdziecie się pod wpływem astrologicznego spotkania Wenus z Jowiszem. To aspekt wyjątkowego szczęścia, który do serca i życia człowieka sprowadza także wielką miłość, uczucie, na które czeka się często całe życie.


Przełomowe momenty w roku to: 14 - 23 stycznia, 10 – 15 lutego i 25 - 27 kwietnia. W tych dniach zapadać będą ważne decyzje dotyczące Waszego życia, ale także innych związanych z Wami osób. Bądźcie świadomi tego, że nie tylko własny los trzymacie w rękach, ale zależeć będzie od Was także przyszłość innych ludzi. Nie pozwólcie, aby jad Waszych urazów i uprzedzeń rozlał się szeroką strugą, zatruwając innym radość i szczęście.


Ryby

 

Rok 2021 będzie dla Ryb czasem pełen niepokoju, chaosu i życiowych niespodzianek, tych bardzo radosnych, i tych nie do końca pozytywnych.
Całego tego zamieszania narobią oczywiście planety Jowisz i Saturn, które prawie jednocześnie wkroczyły do znaku Wodnika.


W połowie maja Jowisz na krótko zawita do znaku Ryb. Spędzi w nim około trzech miesięcy, naobiecuje złotych gór, naopowiada bajek o tym, że zły los niedługo się odmieni, nakłoni do zrobienia kilku głupstw, a potem szybciutko wycofają się z powrotem do znaku Wodnika, pozostawiając Rybom bałagan, nieliche kłopoty oraz przedsmak zdarzeń, które przynieść może dopiero rok 2022.


Przez cały najbliższy rok Jowisz będzie faworyzował te wszystkie Ryby (a jest ich wiele), które z potrzeby serca, bezinteresownie, pomagają innym – lekarzy z powołania, działaczy społecznych, wolontariuszy w różnych organizacjach charytatywnych. Wasze sukcesy zawodowe i materialne będziecie zawdzięczać swojej popularności i sympatii innych ludzi.


Niestety, nie jest to najlepszy rok dla Rybek pałających chęcią podjęcia konkretnych, konstruktywnych działań w celu przemiany i poprawy własnego życia. Jowisz i Saturn w znaku Wodnika będą wzmagać tak typową dla Ryb niepewność, lękliwość i skłonność do karmienia się iluzjami.
Na fizyczne samopoczucie Ryb największy wpływ wywierać będzie Saturn, który na długi czas umiejscowi się tuż za ich plecami. Towarzyszyć Wam więc będzie permanentne wrażenie, że opieracie się o twardy, szorstki, zimny mur. Nie dość, że niewygodnie, to jeszcze rozchorować się można. Ubierajcie się ciepło, odżywiajcie dobrze i zaszczepcie się przeciw grypie. To wszystko, co możecie zrobić, aby uchronić swoje zdrowie przed szkodliwym wpływem tej surowej planety.


Ważne momenty w roku to 29 stycznia, 11 marca oraz 30 kwietnia. W tych dniach, pod wpływem bieżących zdarzeń podejmować będziecie ważne życiowe decyzje. Apeluję o rozwagę!


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)10.01.2021 11:38

To jest niezwykle ciekawe, że podobno jesteśmy narodem w zdecydowanej większości religijnym i oświeconym, a horoskopy, wróżby, gusła itp. mają u nas takie wzięcie! Kościół ocenia to jednoznacznie, jako zagrożenie duchowe, z kolei z punktu widzenia nauki horoskopy, czy wróżby to brednie nie mające żadnych podstaw naukowych. Ksiądz chodzący po kolędzie powiedział mi kiedyś, że w Polsce jest ok. 100 tys. wróżek, które mają co robić! Jak to wytłumaczyć?

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat