Hodowcy prezentują najlepsze okazy

Strefa FMRegion Sobota, 02 grudnia 20173 7754
40 wystawców uczestniczy w wystawie gołębi rasowych, która odbywa się w ten weekend w Moszczenicy. W hali sportowej przy ul. Spacerowej można podziwiać około 30 ras tych ptaków.

Ładuję galerię...

To już trzecia wystawa gołębi rasowych w Moszczenicy. - Przyjeżdżają tutaj nie tylko hodowcy, ale również osoby zaprzyjaźnione z branżą gołębiarską. Wystawa mocno wpisuje się w kalendarz wydarzeń Moszczenicy, ale i regionu łódzkiego. Swoje okazy prezentują hodowcy z całego kraju, ale mamy też gości z zagranicy - mówi Adrian Wagner, sekretarz Wojewódzkiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych.


Oprócz gołębi można zobaczyć też kury czy króliki. Wystawa czynna będzie także w niedzielę od 8.00 do 14.00.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

no i co ~no i co (Gość)03.12.2017 17:28

gołębie to nic więcej jak latająca fabryka gó.na, kura to jest ptak...

25


Miłośnik sportu ~Miłośnik sportu (Gość)02.12.2017 19:40

A w poniedziałek zmienią nazwę Hali Sportowej na GOŁĘBNIK. Wystawę to na Targowisku Gminnym niech organizują. Hala wyłączona na trzy dni z zajęć sportowych.

610


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat