Historyczny sukces piotrkowskiego UKS

Strefa FM Środa, 21 maja 20141 2581
Olga Świąder, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim zdobyła brązowy medal w kumite indywidualnym kobiet podczas XXV Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, które 17-18 maja odbyły się w Gdańsku.

Piotrkowski klub reprezentowały trzy zawodniczki, oprócz wspomnianej Olgi Świader, w kategorii junior młodszy bardzo dobrze zaprezentowała się Karolina Wąchała, która dotarła do ćwierćfinału w kata indywidualnym oraz w kumite indywidualnym. W kategorii młodzieżowiec w drugiej dziesiątce uplasowała się natomiast Justyna Majchrowska w kata indywidualnym.
- Jestem bardzo zadowolony ze swoich zawodniczek, ponieważ zaprezentowały
karate na bardzo dobrym poziomie. Dziękuję za wspaniałą postawę i zaangażowanie oraz ciężką pracę, która zaowocowała wspaniałymi wynikami sportowymi -  podsumował Rafał Michalak, trener piotrkowskich zawodniczek.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Żaneta ~Żaneta (Gość)21.05.2014 15:01

Gratulacje dla trenera i jego podopiecznych

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat