Harcerze z Warszawy z niespodziewaną wizytą w radiu

Strefa FM Środa, 17 lipca 20192 2249
Dostali zadanie do wykonania: zaśpiewać piosenkę, którą usłyszy jak największa liczba osób. Postanowili więc przyjść do Radia Strefa FM Piotrków i zaśpiewać dla kilkudziesięciu tysięcy słuchaczy.

Pięcioro harcerzy z 281. Warszawskiej Drużyny Harcerzy „Żbik” i 50 Warszawskiej Drużyny Harcerek „Pole” przebywa na letnim obozie nad Zalewem Sulejowskim. Podczas trzydniowego rajdu dostali zadanie: zaśpiewać piosenkę filmową dla jak największej liczby osób. Wybrali „Mam tę moc” z „Krainy lodu”. I zaśpiewali…

 

Słuchacze mogli usłyszeć Oliwiera, Michalinę, dwie Emilki i Bożenę.


Zainteresował temat?

8

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.07.2019 15:20

Gdzie można odsłuchać audycję?

20


gość ~gość (Gość)17.07.2019 14:34

Też byłem harcerzem! Wodniakiem - w latach 80-tych (druga połowa) była tak drużyna w Piotrkowie, moje drogie dzieci :). Omegami się pływało po Zalewie, baza była w Zarzęcinie.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat