Harcerska wystawa przed Mediateką

UM Piotrków Trybunalski Poniedziałek, 14 września 20200 976
Przed wejściem głównym do Mediateki można oglądać wystawę planszową "Harcerska Mapa Niepodległej. Ziemia Łódzka". Ekspozycja poświęcona jest historii Szarych Szeregów oraz Stefanowi Roweckiemu pseud. "Grot".
fot. piotrkow.pl

Wystawa upamiętnia także działalność harcerek i harcerzy, działających w czasie II wojny światowej, którzy 27 września 1939 r. zeszli do konspiracji, by czynnie wspierać polskie działania wojenne w ramach podziemnych struktur.

 

Projekt jest realizowany przy współpracy z Chorągwią Łódzką ZHP oraz finansowany ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.

 

Wystawę można oglądać do końca września.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat