ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Happy Kids zaprasza dzieci na Piknik Rodzinny

Czwartek, 14 czerwca 2018 5454
Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids zaprasza rodziców wraz z dziećmi
na Piknik Rodzinny organizowany 16 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Słonecznej 1 w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Przedszkole Happy Kids to jedyna w mieście placówka o tak wysokim standardzie. Piękne, klimatyzowane i przestronne sale, profesjonalna kadra, szeroki pakiet zajęć dodatkowych zawarty w niskim czesnym, w połączeniu z domową kuchnią, tworzy miejsce niepowtarzalne, ważne dla rodziców, którzy pragną, by jego dziecko miało zapewnione najlepsze warunki. Przedszkole rozpoczyna zajęcia 2 lipca i czynne będzie w godzinach 6.00 – 17.00, od poniedziałku do piątku.

 

Dzieci będą realizowały podstawę programową oraz uczestniczyły w zajęciach dodatkowych. Codzienny kontakt z językiem angielskim oraz raz w tygodniu drugi język, wzbogacone będą zajęciami ruchowymi takimi jak: gimnastyka z elementami akrobatyki, taniec, rytmika, ćwiczenia wprowadzające do sztuki walki. Uzupełnieniem dla zajęć ruchowych będą zajęcia plastyczne oraz sensoplastyka, rozwijająca małą motorykę, wyobraźnię, ucząca cierpliwości oraz kreatywności. Będziemy zachęcać do główkowania, eksperymentowania, szukania niebanalnych rozwiązań i samodzielnego pokonywania przeszkód poprzez techniki parateatralne, obserwacje przyrodnicze, zabawy badawcze, doświadczenia.

 

Nasze przedszkolaki będą również uczestniczyły w przedstawieniach teatralnych oraz filharmonii, ponieważ zajęcia te rozwijają wyobraźnię, fantazję i twórcze myślenie. Skrywamy jeszcze wiele miłych niespodzianek, które będą czekały na przedszkolaków w całym roku szkolnym.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówki i naszej strony internetowej: www.przedszkolehappykids.pl oraz zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 512 568 747.

 

Do zobaczenia na Pikniku Rodzinnym 16 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Słonecznej 1 w Piotrkowie Trybunalskim!


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat