Handlował nielegalnymi papierosami

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 21 października 20194 3099
Ponad 200 paczek nielegalnych papierosów zabezpieczyli policjanci w czasie przeszukania jednego ze stoisk na targowisku miejskim w Bełchatowie. Szacunkowa wartość uszczuplenia podatku akcyzowego to ponad 4 tysiące złotych. Właściciel nielegalnego towaru usłyszy zarzut paserstwa akcyzowego, za co grozi wysoka grzywna.

Funkcjonariusze otrzymali sygnał, że na jednym ze stoisk sprzedawane są papierosy bez polskich znaków akcyzy. Kiedy przyjechali na miejsce, zastali pracownicę zatrudnioną w punkcie handlowym. Mundurowi wylegitymowali też osobę, która kupiła kilka paczek nielegalnych papierosów. Okazało się, że właścicielem trefnego towaru jest 44-letni mieszkaniec Bełchatowa. W wyniku przeszukania kryminalni zabezpieczyli 233 paczki nielegalnych papierosów.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)22.10.2019 08:16

Szaleniec handlował nielegalnymi papierosami na bazarze. A przecież mógł handlować legalnymi zniczami pod cmentarzem, bezpiecznie, pomijając samozapłon i jeszcze by zyskał ludzką wdzięczność.

20


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)21.10.2019 21:06

"... Funkcjonariusze otrzymali sygnał..." Czyżby uprzejmy sąsiad, a może konkurencja? Ciekawe co się dalej dzieje z zabezpieczonym towarem...

01


jakq ~jakq (Gość)21.10.2019 10:17

Jak papieros moze byc nielegalny??

11


gość ~gość (Gość)21.10.2019 09:57

Teraz czuj my się bezpieczniej

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat