Halowy Turniej Niepodległości

Strefa FM Poniedziałek, 11 listopada 20190 1984
VII Halowy Turniej Niepodległości chłopców rocznika 2009 odbył się w poniedziałek 11 listopada, w hali Relax w Piotrkowie. Udział wzięło w nim 8 zespołów z naszego regionu.

Ładuję galerię...

Turniej odbywa się co roku i jest wpisany w cykl imprez towarzyszących w dniu Święta Odzyskania Niepodległości. Wśród zgłoszonych do rywalizacji zespołów były: Piotrcovia I, Piotrcovia II, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, Ceramika Opoczno, Włókniarz Moszczenica, Grabka Grabica, Start Lgota Wielka, RAP Radomsko.


Podczas turnieju prowadzona była zbiórka dla Patryka Kabzińskiego, który cierpi na rzadki zespół genetyczny jest jednym z czworga dzieci w Polsce, które zmagają się z tą chorobą. 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat