ARTYKUŁ SPONSOROWANY

HBO – czy warto dokupić ten pakiet?

Piątek, 25 stycznia 2019 2366
Pakiet HBO może zainteresować każdego miłośnika dobrych filmów, seriali czy dokumentów. Składa się na niego kilka kanałów telewizyjnych oraz serwis streamingowy HBO GO, które zapewniają dostęp łącznie do ponad tysiąca tytułów.

Z pełnej oferty HBO mogą skorzystać klienci wybranych dostawców telewizji kablowej i satelitarnej – wystarczy, że do posiadanego abonamentu telewizyjnego dokupią pakiet HBO. Co ważne, część operatorów, w tym TOYA, umożliwia to wszystkim swoim klientom, bez względu na wybrany przez nich rodzaj umowy (więcej o pakietach TOYA na: https://toya.net.pl/telewizja). Warto wspomnieć, że można też wykupić sam abonament HBO GO i korzystać wyłącznie z internetowej platformy streamingowej. Na jakie konkretnie korzyści można liczyć wybierając pakiet HBO?

Pakiet HBO – najbardziej kultowe seriale na wyciągnięcie ręki

HBO to stacja telewizyjna, będąca właścicielem takich kanałów jak: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax oraz Cinemax2, na których można oglądać najbardziej kultowe produkcje w historii telewizji. Poza tym, jest ona również producentem własnych, rewelacyjnych seriali, które biją rekordy popularności, zarówno w Polsce jak i na świecie. To właśnie dzięki niej powstały: "Gra o Tron", "Westworld", czy "Wielkie kłamstewka". W Polsce wielkimi hitami, nie bez przyczyny, okazały się takie tytuły jak: “Wataha”, “Pakt”, “Bez tajemnic”, a w ostatnich miesiącach wielką popularność zdobył sobie serial “Ślepnąc od świateł” z kapitalną rolą Jana Frycza.

Wykupując pakiet HBO można zapewnić sobie dostęp nie tylko do własnych seriali stacji, ale również tych, które nie są jej oryginalnymi produkcjami (np. "Tabu", "Opowieści podręcznej"), a także do pozycji zaliczanych do serialowej klasyki (np. "Rodzina Soprano", "Deadwood", "Kompania Braci"). Chcąc rozpocząć przygodę z wybranym serialem nie trzeba oczywiście śledzić aktualnego programu HBO. Za sprawą serwisu streamingowego, użytkownicy mają do dyspozycji wszystkie sezony poszczególnych produkcji i mogą w dowolnym momencie uruchomić wybrany odcinek.

Natychmiastowy dostęp do najnowszych odcinków seriali

Zaletą HBO jest fakt, że najnowsze odcinki wielu seriali są emitowane równo ze światową premierą lub tuż po niej. Poza tym, od razu udostępnia je serwis streamingowy, dzięki czemu serialomaniacy nie muszą uzależniać się od ramówek telewizyjnych. Zamiast pobierać pliki z niepewnych źródeł mogą w legalny sposób być na bieżąco z tym, co się dzieje w danej produkcji. Nie bez znaczenia jest też to, że seriale dostępne są w wersji: oryginalnej, z polskim lektorem oraz z napisami (polskimi lub angielskim).

Bogata oferta filmów

Pakiet HBO to również przepustka do najnowszych filmów, które są emitowane na kanałach stacji i udostępniane w jej serwisie już po kilkunastu miesiącach od kinowej premiery. Obecnie, na platformie HBO GO można znaleźć ponad 800 tytułów, zarówno nowych jak i nieco starszych. Dostępne są również dokumenty filmowe i serialowe, a także rozbudowana kategoria Kids, na którą składają się setki bajek oraz seriali animowanych dla najmłodszych.

HBO GO – w dobrej cenie, na dowolnym urządzeniu

Ważną zaletą platformy HBO jest możliwość korzystania z jej zasobów na dowolnym urządzeniu podłączonym do sieci. By móc obejrzeć wybraną pozycję, wystarczy zalogować się na swoje konto za pośrednictwem laptopa, tabletu czy nawet smartfona.

Wybierając ofertę firmy Toya można zaoszczędzić nawet blisko 100 zł w skali roku w porównaniu z innymi ofertami, a przy tym zyskać dodatkowo możliwość oglądania kanałów telewizyjnych HBO. Warto przy tym podkreślić, że dla abonentów droższych pakietów telewizyjnych dostęp do usługi przez pierwsze 30 dni jest bezpłatny. Więcej o szczegółach propozycji dostawcy telewizji można przeczytać na: https://toya.net.pl/strona/hbo-promocja-dla-nowych-i-obecnych-abonentow.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat