HARC kręcił teledysk

ePiotrkow Piątek, 15 listopada 20131 16175
Zuchy, harcerze, instruktorzy, wolontariusze, członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz motocykliści z klubu "Quo vadis" wzięli dziś, w piątek, 15 listopada, udział w pierwszym dniu zdjęciowym na planie teledysku...

...realizowanego na potrzeby promocji działalności Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu. Zdjęcia realizowano na placu przed siedzibą piotrkowskiej Straży Pożarnej.

Razem możemy zapalić światło na ziemi i
Razem możemy tak jasnym rojem gwiazd rozświetlić świat
Razem możemy cierpiącym w gąszczu nocy dziś
W źrenice włożyć błysk radości krzyk
Nie jesteś sam...


Do słów piosenki „Wolontariusz” zespołu Sami, dziś, w piątek, 15 listopada, w późnych godzinach popołudniowych na placu przed piotrkowską komendą Straży Pożarnej, przy ulicy Jagiellońskiej, członkowie Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC realizowali zdjęcia do teledysku promującego działalność Centrum. W zdjęciach udział wzięło kilkadziesiąt zuchów i harcerzy, a także instruktorzy, wolontariusze i kilkunastu członków Klubu Motocyklowego „Quo vadis”. Pracą ekipy filmowej kierowali Katarzyna Szymkowska z Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu oraz Marcin Jończyk ze Stowarzyszenia HARC.

Kolejne zdjęcia do teledysku będą realizowane jutro, w sobotę, 16 listopada, na Starówce od godziny 9:00. W imieniu Stowarzyszenia zapraszamy wszystkich chętnych piotrkowian do wzięcia udziału w realizacji klipu na Rynek Trybunalski w sobotnie przedpołudnie.    

Tekst i foto: Agawa


Zainteresował temat?

34

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ojhe ~ojhe (Gość)17.11.2013 07:16

Murzyn, a gdzie Ty byłeś przez 20 lat?

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat