Gwiazdowy Rajd Pieszy z udziałem uczniów z Woli Krzysztoporskiej

Łódzkie Poniedziałek, 09 grudnia 20197 1808
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej wraz z opiekunkami SSKT - Marią Bartłomiejczyk, Aleksandrą Kowalczyk i Agnieszką Warzyńska wzięli udział w XXIII Gwiazdkowym Pieszym Rajdzie zorganizowanym przez Klub Turystyki pieszej PTTK "AARON"" z Pabianic.

Ładuję galerię...

Uczniowie wraz z opiekunami udali się do Pabianic autokarem, a następnie pieszo wyruszyli w trasę do Bychlewa pokonując odcinek około 7 km. Trasa rajdu zlokalizowana była na mapce, gdzie trzeba było wykazać się orientacją w terenie i dotrzeć według wskazówek do celu. - Po drodze mijaliśmy pola uprawne, wsie ale najciekawsze odcinki przebiegały wzdłuż lasu. Na mecie rajdu na uczestników oczekiwał Mikołaj z paczką prezentów oraz poczęstunek - "micha bigosu" i gorąca herbata, która bardzo się przydała, bo pogoda była wietrzna i drżysta. Zanim jednak Mikołaj wręczył wszystkim uczestnikom prezenty trzeba było na nie zasłużyć i drużyna musiała zaśpiewać piosenkę lub zarecytować wierszyk o tematyce mikołajkowej – relacjonują uczestnicy.

 

Niezawodną w śpiewaniu okazała się Marcelina Olejnik uczennica klasy VIII b, która zaśpiewała piosenkę o świętym Mikołaju a  przy refrenie pomogli jej pozostali uczestnicy rajdu.

 

Takie spędzanie wolnego czasu mogło się odbyć dzięki zaangażowaniu nauczycielek, które na co dzień pracują w  SP w Woli Krzysztoporskiej - Marii Bartłomiejczyk ( nauczyciela geografii), Aleksandry Kowalczyk (nauczyciela języka angielskiego), Agnieszki Warzyńskiej ( nauczyciela matematyki) oraz Beaty Wieczorek (sekretarza szkoły i radnej gminy Wola Krzysztoporska), która jak zwykle postarała się o sponsora.

 

Do rajdu dołączyli również uczniowie ze SP w Bogdanowie z Anna Paulińską oraz uczniowie SP w Parzniewicach z Dorotą Littych.

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

czytelnik3 ~czytelnik3 (Gość)12.12.2019 06:43

uderz w stół, a nożyce...sztuczny lans nie pomoże, trzeba pracować uczciwie na co dzień, a nie paradować od święta!

20


belfer ~belfer (Gość)10.12.2019 19:07

Takie imprezy co tydzień, wszystkim dziękuję i pozdrawiam, a durny hejt olać .

31


krytk czytelnika ~krytk czytelnika (Gość)10.12.2019 10:14

Zobacz kiedy rajd był organizowany w sobotę i te nauczycielki nie lansowały się tylko za darmo spędziły cały dzień z młodzieżą-rusz cztery litery i ty tez możesz zrobić coś pożytecznego.

51


gość ~gość (Gość)10.12.2019 07:44

A ty, czytelniku za dychę, tylko potrafisz krytykować

31


czytelnik3 ~czytelnik3 (Gość)10.12.2019 06:11

Młodzież owszem, ale ta kadra....najpierw strajkuje, a teraz się lansuje...

23


gość ~gość (Gość)09.12.2019 22:40

Brawo Marcelina!

40


ww ~ww (Gość)09.12.2019 09:34

Tak trzymać , super młodzież i się chce.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat