ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gwiazda MMA, pisarz i piotrkowski komik na jednej scenie

Niedziela, 03 grudnia 2017 3810
Trzech facetów z trzech różnych światów. Wojownik MMA Maciej Linke, pisarz Jakub Ćwiek i komik, piotrkowianin Michał Pałubski. Wszyscy na jednej scenie w klubie Sejf już w najbliższą sobotę o godzinie 20.00. To będzie mieszanka wybuchowa. Po obejrzeniu tego występu, wasze życie nie będzie już takie samo.

Brothells to grupa stand-upowa utworzona w 2016 roku z inicjatywy trzech przyjaciół: pisarza Jakuba Ćwieka, utytułowanego sportowca i trenera sztuk walki Macieja Linke oraz aktora i satyryka z Piotrkowa Michała Pałubskiego. W założeniach, które przyjęli jako trio, stand-up jawi się jako wyjątkowa okazja do spojrzenia z dystansem na własne życie, dokonania z innych dziedzin, jak również na otaczającą nas rzeczywistość. Bogaci w mocno zróżnicowane doświadczenia, uzbrojeni każdy w skrajnie inny światopogląd i poczucie humoru członkowie Brothells budują trzy wizje świata idealnego. Przy czym fakt, że owe spojrzenia wzajemnie się wykluczają, zdaje się im zupełnie nie przeszkadzać. 


W najbliższą sobotę w piotrkowskim klubie Sejf zaprezentują program "Pyskate dziewice". To ponad półtorej godziny barwnych anegdot, z których uważny widz dowie się między innymi tego, jak radzić sobie ze związkową zazdrością, fanowskimi zaproszeniami na sekcje zwłok czy życiem seksualnym, gdy pojawi się małe dziecko. Poza humorem to także kontrowersyjne rozważania na temat świata i jego kluczowych problemów podane w dającej do myślenia formie. Słowem - pakiet, który najlepiej można podsumować słowami jednego z braci: 
„W naszym stand-upie jest wszystko, co powinna zawierać dobra walka MMA: widowiskowa stójka, sprowadzanie do parteru i gorące reakcje publiki. Póki co, brakuje tylko krwi i złamań, ale to dopiero nasz pierwszy program". 


Czegoś takiego jeszcze w Piotrkowie nie było. Początek w sobotę 9 grudnia o godzinie 20.00 w klubie Sejf (ul. Słowackiego 66). Bilety na www.kupbilecik.pl (20 zł) i od 19.30 w dniu występu już w Sejfie (25 zł). Po występie oczywiście impreza.


Zainteresował temat?

9

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat