Grzegorz Sowa wyrzucił śmieci przed Urzędem Miasta

ePiotrkow Środa, 24 września 201453 13423
Kilka worków śmieci wylądowało w środę (24 września) przed drzwiami piotrkowskiego magistratu. To kolejny protest Grzegorza Sowy.

Ładuję galerię...

- Jestem administratorem budynku przy ulicy Żeromskiego 5. Są tam same mieszkania prywatne. Ludzie płacą za odbiór śmieci. Od miesiąca mamy problem z odbiorem śmieci prawdopodobnie dlatego, że jestem współtwórcą innego komitetu wyborczego, ktory będzie startował w wyborach przeciwko prezydentowi Chojaniakowi. W związku z tym część śmieci wyrzuciłem tutaj - mówił pod Urzedem Miasta Grzegorz Sowa.

Grzegorz Sowa dodał, że jeżeli firma JUKO nie odbierze odpadów do jutra, resztę śmieci wyrzuci na środek ulicy Żeromskiego, by ją zablokować.

 


Zainteresował temat?

32

5


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

grek ~grek (Gość)24.09.2014 12:27

skoro juko ma umowe z miastem to pretensje i do miasta i do juko... dobrze zrobil... jakas samowolka w tym miescie sie robi, ludzie placa za cos czego nie ma lub nie funkcjonuje jak powinno, do tego jakies porachunki polityczne, normalnie jak mafia...

155


Imię Imięranga24.09.2014 12:24

Pałą i mandat za zaśmiecanie miasta. Pretensje nalezy mieć do firmy Juko. Swoją drogą ile wynosi czynsz u tego Sowy na ulicy Żeromskiego?

816


Iga ~Iga (Gość)24.09.2014 12:13

Bardzo dobrze Pan zrobił

194


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat