Grzegorz Sowa wyrzucił śmieci przed Urzędem Miasta

ePiotrkow Środa, 24 września 201453 13427
Kilka worków śmieci wylądowało w środę (24 września) przed drzwiami piotrkowskiego magistratu. To kolejny protest Grzegorza Sowy.

Ładuję galerię...

- Jestem administratorem budynku przy ulicy Żeromskiego 5. Są tam same mieszkania prywatne. Ludzie płacą za odbiór śmieci. Od miesiąca mamy problem z odbiorem śmieci prawdopodobnie dlatego, że jestem współtwórcą innego komitetu wyborczego, ktory będzie startował w wyborach przeciwko prezydentowi Chojaniakowi. W związku z tym część śmieci wyrzuciłem tutaj - mówił pod Urzedem Miasta Grzegorz Sowa.

Grzegorz Sowa dodał, że jeżeli firma JUKO nie odbierze odpadów do jutra, resztę śmieci wyrzuci na środek ulicy Żeromskiego, by ją zablokować.

 


Zainteresował temat?

32

5


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

riki ~riki (Gość)24.09.2014 22:14

co z niego za architekt , gościa wizytówka to tandetny blok przy Żeromskiego , jego dom przy świerczowskiej kupa śmiechu. tandeciarz i tyle

42


TRybunalski ~TRybunalski (Gość)24.09.2014 22:03

A u mnie zawsze w poniedziałek i w czartek o godz 6 pojemnik pusty bo chyba z innego klucza politycznego jest firma Remondis. REMONDIS NA PREZYDENTA.

20


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)24.09.2014 21:52

Jak juz kiedys pisałem : Szkoda Pana Grzegorza.Pamiętam Go jako dobrego Inżyniera Budownictwa, a potem niestety awantury z Urzędem Miasta , odmowa płacenia ZUS-u itp. Może trzeba mu pomóc i zaproponować jakieś specjalistyczne leczenie, bo naprawdę szkoda człowieka.Tutaj nawiązywanie do polityki jest BŁĘDEM.Pikiety pod ZUS-em i Urzedem Miasta jednoznacznie swiadczą,że stan depresyjny w jakim się znalazł P. Grzegorz - postępuje w szybkim tempie.

22


Antoni ~Antoni (Gość)24.09.2014 20:52

Panie Sowa w pełni Pana popieram ten odbiór śmieci to jedna wielka farsa pajaców. Przyjeżdża samochód Juko pod płot zabiera jakieś worki proszę pracowników o 4 worki bio itd a oni, że dają tylko po 3 bio i 2 inne. Więc żądam -reakcja słowa obelżywe i chamstwo pełnego kalibru i jeszcze agresja niepohamowana. Śmieci w innych workach ta patologia nie zabiera no i co robić. Jest to kolejny przypadek awantury o worki na śmieci i niezabieranie śmieci w innych workach. Ci co pyskują na Pana Sowę są dupowłazami obecnych władz i nie interesują ich problemy ludzi płacących za wywóz śmieci segregowanych. Co na to powiedzą ci szczekacze o tych problemach-może po-prostu wypier .... śmieci do lasu i z głowy co!

21


GG ~GG (Gość)24.09.2014 20:46

Powinien doradcy śmieciowemu (Pawlakowi z PSL)zawieźć pod dom- niech doradca doradzi co z nimi zrobić :-)))

12


knm ~knm (Gość)24.09.2014 20:34

Gratulacje Panie Sowa.Płacimy i wymagamy, tak powinien postąpić każdy obywatel tego miasta. Rzadko się to jednak zdarza. Jest w nas jak to powiedział minister Sikorski, taka murzyńskość,lęk przed władzą która może wszystko, sami nie wiemy co, ale się boimy.
Ludzie przebudźcie się, to my jesteśmy podmiotem i suwerenem.
Nie bójmy się sitwy, która pasożytuje na naszych karkach i paraliżuje miasto, bo to my decydujemy o ich być albo nie być. Jeśli ich nie wybierzemy, staną się tak maluczcy, że trudno będzie ich dostrzec.

21


piotrkowianin ~piotrkowianin (Gość)24.09.2014 19:44

Najpierw szalał z Zus,chociaż pracowników na budowie miał 90% zatrudnionych na czarno i nie miał kto się mu dobrać do 4 liter ,jak można wybudować blok na któreg budowie pracuje 30 robotników w tym 3 na umowe, gdzie są organy państwa.

41


radca ~radca (Gość)24.09.2014 19:01

"ece" napisał(a):
Była straż miejska zrobiła zdjęcia i sprawę kieruje do sądu.


Czarne mundury nie mogą kierować spraw do sądu,nie mogą w ten sposób występować jako oskarżyciel publiczny,może to zrobić jedynie policja.

11


edzio ~edzio (Gość)24.09.2014 18:38

"E.-Jarszak" napisał(a):
Od........e się od naszego Pana Prezydenta!


Gratuluję słownictwa pani podającej się za byłego rzecznika biura prasowego prezydenta K.Chojniaka. Jak widać każdemu puszczają nerwy w obawie, że Chojniak utraci fotel a cała ekipa kierownicza stanowiska w urzędzie miasta i spółkach. Wybory czas zacząć. Czas na zmiany! Ja głosuję na Grzegorza Lorka i radnych Prawo i Sprawiedliwość. Jeżeli chcecie zmian idźcie na wybory tylko duża frekwencja doprowadzi do zmian w urzędzie i radzie miasta. Mała pozostawi Chojniaka na fotelu na kolejne 4 lata.

122


ece ~ece (Gość)24.09.2014 18:32

"Lesina23" napisał(a):
Generalnie popieram całą tą akcję przeciwko tej ustawie śmieciowej i wszystkim jej skutkom. jednakże nie podoba mi się to co zrobił ten Pan. Ponieważ ani nie zaszkodził Juko ani radnym ani prezydentowi. Zaszkodził zwykłym ludziom poprzez zaśmiecenie miasta. Ktoś po nim musiał to posprzątać. Dlatego jak dla mnie ktoś powinien zadzwonić po Straż Miejską i powinni mu wlepić mandat za zaśmiecanie miasta. Skoro ganiają ludzi za pety to dlaczego jego nie?:)


Była straż miejska zrobiła zdjęcia i sprawę kieruje do sądu.
Pan Sowa czuje się bezkarny. Czy pamiętacie jak wyrzucił rzeczy i meble lokatora na ulice a później zawiózł do urzędu miasta i wywalił na holu? Nie może tak być, że pan Sowa jako były pracownik urzędu miejskiego architekt z wykształcenia zachowuje się jak na swoim. Niech sobie wyrzuca te swoje śmieci przed swój dom a nie przed urząd gdzie przychodzą interesanci i to jeszcze w dniu sesji rady miasta. Z ZUS-em też walczył bo nie chciał jak wszyscy płacić składek. Polska to nie jest dziki kraj i należy temu panu to powiedzieć! A wszyscy którzy popierają bezprawie pana Sowy niech nie biorą z niego przykładu. Moim zdaniem wyrzucenie śmieci przed wejściem do urzędu miasta było elementem kampanii wyborczej pana Sowy żeby uzyskać poparcie wyborców takich jak on.

68


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat