Grzegorz Sowa wyrzucił śmieci przed Urzędem Miasta

ePiotrkow Środa, 24 września 201453 13408
Kilka worków śmieci wylądowało w środę (24 września) przed drzwiami piotrkowskiego magistratu. To kolejny protest Grzegorza Sowy.

Ładuję galerię...

- Jestem administratorem budynku przy ulicy Żeromskiego 5. Są tam same mieszkania prywatne. Ludzie płacą za odbiór śmieci. Od miesiąca mamy problem z odbiorem śmieci prawdopodobnie dlatego, że jestem współtwórcą innego komitetu wyborczego, ktory będzie startował w wyborach przeciwko prezydentowi Chojaniakowi. W związku z tym część śmieci wyrzuciłem tutaj - mówił pod Urzedem Miasta Grzegorz Sowa.

Grzegorz Sowa dodał, że jeżeli firma JUKO nie odbierze odpadów do jutra, resztę śmieci wyrzuci na środek ulicy Żeromskiego, by ją zablokować.

 


Zainteresował temat?

32

5


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

de ~de (Gość)25.09.2014 09:08

"ptt" napisał(a):
Pan Sowa lubi awantury - specjalnie odkręcił koła od kontenera żeby był nie do ruszenia. Robi sobie kampanię wyborczą kosztem lokatorów. Może pora zmienić zarządcę !!!!!


Nie zmienisz. Sowa jest właścicielem tego budynku po byłym gestapo. Pozbył się wszystkich wcześniejszych lokatorów i teraz chciałby żeby miasto na swój koszt wywoziło śmieci jego najemców. Do wora!

43


mom ~mom (Gość)25.09.2014 08:33

"osad" napisał(a):

No, no, noooo ...... i znowu Ryży Rrrrr...ek idzie na skróty .......

70


osąd ~osąd (Gość)25.09.2014 08:20

Od trzech dni z oczyszczalni ścieków ogromnymi beczkowozami wywożone są odpady po oczyszczaniu ścieków i wylewane na pola mieszkańców w okolicy ul. Mazowieckiej. W dniu wczorajszym w godz wieczorowych na miejscu wylewania tych odpadów i zatruwania środowiska była nawet Straż Miejska. Co na to służby odpowiedzialne za ochronę środowiska bo na naszym portalu brak informacji w tym temacie.

100


Bred-1956 ~Bred-1956 (Gość)25.09.2014 08:12

Nie jestem zwolennikiem chojniaka ale takiego oszoloma nie widze przy wladzy

32


Irbis ~Irbis (Gość)25.09.2014 07:55

"TRybunalski-" napisał(a):
z innego klucza politycznego jest firma Remondis


Co wyraźnie było widać przy okazji przetargu!.

10


erwinek ~erwinek (Gość)25.09.2014 07:53

Do wszystkich komentatorów i małolatów:
1 śmieci nie są własnością UM tylko tego kto je wyprodukował . Gmina ma tylko obowiązek je wywieść.
2. Za stan techniczny pojemników odpowiada administrator posesji JUKO lub Remondis tylko je wynajmuje. Można sobie kupić swój pojemnik w Markecie.
3. Administrator posesji wyznacza miejsce na postawienie pojemnika i utrzymuje je w należytym stanie sanitarnym.
4 Sowa wystawiając pojemnik na chodnik BEZPRAWNIE zajął pas drogowy. Nie wiem czemu do tej pory nie został za to ukarany.
5. Firma odbierająca śmieci ma prawo je nie odebrać jeżeli stan techniczny pojemnika lub miejsce jego postawienia uniemożliwia to.
To tyle w temacie. Chociaż zgadzam się że warunku przetargu na wywóz śmieci nie do końca uwzględniały wszystkie potrzeby. Mam nadzieje że nowy przetarg będzie lepiej dopracowany.

44


osąd ~osąd (Gość)25.09.2014 07:20

W Warszawie jest Sowa&Przyjaciele a W Piotrkowie Trybunalskim mamy Sowa i Śmieci. Żenujące. Odmieniec. Pytam publicznie dlaczego władze naszego miasta na to pozwalają. Najpierw bezprawnie wyrzucał ludzi na bruk, potem dochodził się z ZUS-em a teraz poprzez "śmieci" psuje wizytówkę miasta (która i tak ma wiele do życzenia).

63


obiektywnie ~obiektywnie (Gość)25.09.2014 06:58

Przykro czytać te komentarze za i przeciw.
Jedna z firm zajmująca się odpadami wysłała pracownika na wyjazd do USA w ramach jakiegoś tam programu pomocy dla krajów wschodnich UE.Opowiadał o swoich doświadczeniach. jeździł między innymi jako pasażer samochodem opróżniającym pojemniki.
Obowiązuje tam regulamin, że pojemniki mają być ustawione w określonym miejscu i odległości od krawężnika. To dlatego, że samochód - "śmieciara" automatycznie podnosi pojemnik opróżnia i stawia. Kierowca operator nie wychodzi z kabiny.
Opowiada Polak: w pewnym miejscu pojemnik nie stoi dokładnie tam gdzie powinien. Chciałem wysiąść i poprawić, tylko kilka sekund. Nie pozwolił mu kierowca. Zostawił nie opróżniony. Niech mieszkaniec się nauczy przestrzegać regulaminu. Jak ty dzisiaj poprawisz jeden to jutro będzie drugi pojutrze następne i praca zdezorganizowana.
Co to ma do przypadku Pana Sowy. To proszę spojrzeć co to za pojemnik i do jakiego odbioru przystosowany. To że zebrano śmieci w jakiś tam kubeł który może służyć do zbierania odpadów ale i dźwigiem podnoszony. Nie ma obowiązku odbierania w dowolnych pojemnikach. Dopisywanie do tego polityki jest po prostu śmieszne.

40


wb ~wb (Gość)24.09.2014 23:04

Panie Sowa jesteś nudny

62


ramzes ~ramzes (Gość)24.09.2014 22:35

"ece" napisał(a):

"ece" napisał(a):


Polska to jest dziki kraj tylko tacy ludzie pracujacy w urzedach jak ty tego nie rozumieja bo zarabiasz srednia krajowa bierzesz nagrody,premie,dodatki i 13-naste pensje nie wiedzac skad tak naprawde one sie wziely i po co byly, wiec nie opowiadaj glupot. a ten gosc ma jaja ! i w tym dzikim kraju chce cos uswiadomic ludzia...

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat