Grzegorz Hyży wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim

ePiotrkowTomaszów Wtorek, 20 sierpnia 20190 1206
W najbliższą niedzielę (25.08) na tomaszowskich Błoniach, przy ul. Strzeleckiej odbędzie się Piknik Lokalni Niebanalni czyli święto organizacji pozarządowych. Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy będzie Grzegorz Hyży, który na scenie pojawi się około 17:00.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Atrakcją XII edycji Pikniku będą też popularne kolory holi. Piknik rozpocznie się występem Danuty Stankiewicz, która na tę okazję przygotowała specjalny repertuar. - Podczas imprezy będziemy też wręczać podziękowania dla członków Tomaszowskiej Rady Seniorów I kadencji. Poznamy też siatkarzy i piłkarzy zespołu Lechia 1923. Będzie ponadto konkurs pod hasłem „Spacer po Europie" - powiedziała nam Joanna Budny, rzecznik prasowy tomaszowskiego Urzędu Miasta.


Tego dnia wręczone zostaną również nagrody w konkursie „Kreatywności społecznej" oraz na logo Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wstęp na imprezę jest darmowy, a jej start przewidziano na 14:00.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat