Groził rodzinie śmiercią, napadł na policjantów

PolicjaŁódzkie Sobota, 16 lutego 20197 6349
Agresywnego 21-latka zatrzymali policjanci z Opoczna. Mężczyzna groził śmiercią swojej rodzinie, a do interweniujących funkcjonariuszy mierzył z przedmiotu przypominającej broń oraz latarki z paralizatorem. Ponadto próbował atakować policjantów drewnianą pałką, a także kopał i uderzał pięściami.
fot. KPP Opoczno

Policja została wezwana przez rodzinę 21-latka, który odgrażał się, że zabije swoich bliskich oraz demolował mieszkanie. Mężczyzna wyszedł z domu przed przyjazdem patrolu. Gdy funkcjonariusze rozmawiali z rodziną, do domu wrócił 21-latek. Był agresywny, pobudzony i wulgarny. Próby wyciszenia mężczyzny nie przyniosły efektu. Nagle spod kurtki wyjął drewnianą pałkę i latarkę z wbudowanym paralizatorem. Ponadto po chwili wyjął przedmiot przypominający pistolet i mierzył z niego w stronę interweniujących policjantów, ponownie odgrażając, że wszystkich zabije. 


Gdy mundurowi ostrzegli, że użyją środków przymusu bezpośredniego wobec agresora, ten odrzucił broń, jednak podczas obezwładniania zaczął atakować funkcjonariuszy kopiąc i uderzając pięściami. 21-latka udało się obezwładnić, następnie został przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli niebezpieczne przedmioty, którymi posługiwał się zatrzymany. Ponadto znaleźli przy nim kilka gramów środków odrzucających oraz amunicję. W chwili zatrzymania 21-latek był trzeźwy. 


Wobec zatrzymanego mężczyzny opoczyński sąd na wniosek prokuratury zastosował tymczasowy areszt. Grozi mu 10 lat więzienia.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.02.2019 19:44

A gdyby zaczął strzelać? Tragedia... powinni zaostrzyć prawo do posiadania broni bo tylko strzelaniny im w głowach.

31


gość ~gość (Gość)16.02.2019 13:44

Bez przesady przecież nikogo nie zabił

016


gość ~gość (Gość)16.02.2019 13:05

Typowy wyborca pis hehe

117


X2 ~X2 (Gość)16.02.2019 12:28

Kolejny chory psychicznie człowiek takie są skutki zmiany ustawy o zdrowiu psychicznym a taki chory nie wie ,ze jest chory i dobrowolnie nie będzie się leczył bo uważa ,że jest zdrowy i co inni chcą od niego ale większość ludzi tego nie rozumie razem z policjantami . Znam przypadek gdzie mundurowi oprawcy od ofiary nie mogli odróżnić więc świadczy to o jednym o braku przygotowania do pracy nie tylko policji ale pomocy społecznej i nie tylko

53


gość ~gość (Gość)16.02.2019 11:25

Może tylko żartował

110


gość ~gość (Gość)16.02.2019 10:41

On jest pochyło y do przodu, czy do tyłu?

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat