Gratka dla modelarzy

ePiotrkowOpoczno Sobota, 25 lipca 20200 1883
Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na "Rodzinny Piknik Modelarski". To już w sobotę, 25 lipca, na Stadionie CERAMIKI przy Al. Sportowej 1.

- Piknik rozpoczynamy o godz. 15.00. Dla wszystkich, którzy odpowiedzą na nasze zaproszenie przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym między innymi budowę modeli samolotów i balonów na ogrzane powietrze połączone z modelarskimi rodzinnymi zawodami drużynowymi - mówi Zdzisław Miękus, dyrektor MDK. Jak dodaje - wstęp na Piknik jest wolny, ale ze względów bezpieczeństwa ograniczona będzie liczba uczestników.

 

Obowiązuje limit 150 osób. W programie wydarzenia znalazły się również występy solistów Studia Piosenki TON, pokazy fitness Centrum Tańca i Ruchu TICO, a także liczne gry, zabawy i konkursy. Partnerami "Rodzinnego Pikniku Modelarskiego" są Gmina Opoczno i Klub Sportowy CERAMIKA.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat