Grad goli w lidze piłkarzy-amatorów

Strefa FM Wtorek, 11 maja 20212 1840
Takie wyniki raczej nie padną w  Ekstraklasie. Chyba, że hokejowej. A w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR jedna drużyna może strzelić drugiej nawet 13 goli. I to w ciągu 50 minut, bo tyle trwają mecze.
fot. M. Cecotka

 

Barwil-Omega pokonał FCC Environment 13:3, Prym-Galeria Wnętrz zwyciężył Ekipę PTB  11:1, a wcześniej Moszczenicę Święcicki Zdrój 8:4. Na brak goli w ten weekend nie można było  narzekać.


Rozegrano dwie kolejki. Wygrywali faworyci, czasami naprawdę bardzo wysoko. Np. wicelider Starówka pokonał Rol-Best 8:0. Różnice punktowe między pierwszą „3", którą tworzą Barwil-Omega, Starówka i Prym-Galeria Wnętrz, a resztą stawki  są coraz większe.


Co prawda do końca sezonu jeszcze 7 kolejek, ale znając realia ALPN można założyć, że prowadzącym bardzo trudno będzie zagrozić.


Przypomnijmy: mecze w lidze piłkarzy-amatorów rozgrywane  są  w weekendy od godziny 9.00  na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Piotrkowie. Ligę tworzy 13 drużyn. Spotkania odbywają się zgodnie z wymogami sanitarnymi.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

amazon ~amazon (Gość)11.05.2021 15:45

Daniel z Eko Luka był? Prowadził drużynę? :)

20


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)11.05.2021 14:24

A gdzie relacja z meczu Polonii?

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat