Grabica: Sala na półmetku…

Tydzień Trybunalski Niedziela, 20 kwietnia 20080 2158
Trwają prace wykończeniowe nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzozie. Pod czujnym okiem wójta gminy Grabica Edwardy Wójcik powstaje projekt wystroju wnętrza obiektu, którego budowa ruszyła w ubiegłym roku.
- W tej chwili firma przygotowuje się do prac wykończeniowych - przyznaje wójt Wójcik. - Położone są wszystkie instalacje wewnętrzne, wytynkowany obiekt na zewnątrz i wewnątrz.
Z sali sportowej będą mogli korzystać uczniowie podstawówki i gimnazjum oraz okoliczni mieszkańcy.
- Wszystkie nasze obiekty są otwarte dla wszystkich grup zorganizowanych z terenu gminy - dodaje wójt. - Jeżeli jest to klub sportowy albo inna grupa, która chce skorzystać z obiektu sportowego, wówczas salę udostępniamy za darmo.
Oddanie sali do użytku nastąpi w listopadzie tego roku.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat