Gorąca jesień w Sulejowie

ePiotrkow Wtorek, 06 października 2015204 14695
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sulejowie było gorąco. Dziewięcioro radnych złożyło projekt uchwały o obniżeniu wynagrodzenia burmistrza, obniżeniu drastycznym, bo o 40%. - Przez 6 godzin wylewano na mnie pomyje, w obecności moich pracowników - mówi burmistrz Ostrowski. - To nie zemsta, to dyscyplinowanie burmistrza - mówi z kolei przewodniczący Rady Miejskiej.

Jak w atmosferze konfliktu radni uchwalą budżet gminy na 2016 rok? 

 

Więcej w najnowszym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”, od środy w kioskach!


Zainteresował temat?

11

3


Komentarze (204)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

3maj się Wojtek ~3maj się Wojtek (Gość)08.10.2015 12:04

jeśli to czytacie to wiedzcie, że kibicujemy p. Wojtkowi z całą rodziną! i stąd i ze Śląska! a nepotycznej bandzie mówimy spadajcie

1015


przeciw grubej kresce ~przeciw grubej kresce (Gość)08.10.2015 09:03

Ja tam burmistrza bym poparł w jego biedzie jaka go spotkała ze strony radnych, ale pod jednym warunkiem, że burmistrz w końcu wywali kogo potrzeba w całej tej układance jaka powstawała przez 12 lat na koszt mieszkańców. Podam przykład np. jaki sens jest utrzymywać dwie biblioteki w szkole na Podklasztorzu ? Zlikwidować jedną, a nie utrzymywać sztuczne stanowiska pracy itp.Mija prawie rok, a zmian jak nie było tak nie ma. Oszczędzają na burmistrzu to czas zrobić konkretne oszczędności. Głosowaliśmy na ,,czas na zmiany", a nie na ,,wszystko po staremu."

115


oko ~oko (Gość)07.10.2015 19:12

a kto pracuje w urzedzie z ekipy baryly a kto od ostrowskiego wie ktoś?

62


wapnio ~wapnio (Gość)08.10.2015 17:43

Ten Pan WO to jakaś totalna pomyłka.

115


Walkiria ~Walkiria (Gość)08.10.2015 08:48

Luzik, można wywnioskować z Twoich wpisów, że jesteś wszechstronnie wykształcony, brawo.
Tylko co z tego, czytam te Twoje wypociny i wniosek nasuwa się jeden stwarzasz wrażenie osoby zakompleksionej, której mimo chęci nic w życiu nie wyszło, szkalujesz wszystko i wszystkich, próbujesz merytoryczną dyskusję sprowadzić do wytykania błędów ortograficznych itp.. Wykształcenie nie jest równoznaczne z inteligencją i wiedzą.
Poruszyłeś ostatnio temat przystanków w Kielcach głośno było o przystankach za kwotę 400 tys. jeden, w innej gminie po kontrolach wyszło że faktura za jedną wywrotkę piachu opiewała na kwotę 16 tys. zł( to jest 10 przystanków, wyjdź ze swojego grajdołka sprawdź ile kosztują materiały użyte do budowy, ile kosztuje 1 godz. pracownika itp. Myślę, że wielkość jest w pełni wystarczająca, nie ma potrzeby w Sulejowie budować przystanków na miarę portów lotniczych.Plusem na który jesteś ślepy jest to, że wykonała go firma z Sulejowa i te naprawdę nieduże pieniądze zostały na własnym podwórku. Z niektórych rodzin siostry pracują w tak zwanym "mazowszu", żony w U.M. dzieci też chcą tu pracować. Za poprzednich władz panował totalny "nepotyzm" , trzeba trochę czasu aby móc to zmienić.Nie chciałem brać udziału w tego typu dyskusjach, ale czytając Twoje "posty" nie wytrzymałem.

37


gość ~gość (Gość)08.10.2015 08:32

Jest pan najgorszym burmistrzem w historii tego miasta. Gazetki w których przechwala się pan swoimi osiągnięciami juz nie pomogą. Udało się panu zamydlić nam oczy tymi szmatławcami przed wyborami ale teraz nie damy się już nabrać. Żegnamy na zawsze.

195


gość ~gość (Gość)08.10.2015 08:28

~Walkiria (Gość) o przepraszam, ale luzik nie szkaluje wszystkich. Byłego burmistrza zawsze broni.

64


śmiech... ~śmiech... (Gość)08.10.2015 08:23

Widzę że nieliczni już obrońcy burmistrza wzięli się ostrro do roboty. Brońcie swojego pana! Pewnie was za to suto wynagrodzi.

133


baraniorz ~baraniorz (Gość)08.10.2015 01:50

,,Opowiem wam bajkę. W pewnym grodzie mieszkańcy wybrali nowego kasztelana. Pana szlachetnego i w bojach zaprawionego. Wybrali też rajców, którzy różne interesy mieli. Jeden chciał by jego córkę kasztelan wziął za dwórkę, drugi sam w kasztelani chciał pracować, najlepiej jako nadzorca. Trzeci chciał, by powinowata jego dzieci w grodzie uczyła, czwarty las bez zezwolenia chciał wycinać, piąty arenę we wsi głuchej a nie w grodzie budować, szósty ochronkę w sklepie swoim założyć i dukaty z kasy grodzkiej pobierać. Siódmy pomyje z grodu wywozić, ósmy dukt bity w szczerym polu budować a dziewiąty był za głupi bo sam nie wiedział czego chciał. Na to kasztelan powiedział nie. I jeszcze krzywo spojrzał się na rajców. Uradzili więc rajcy nie będziemy dawać dukatów kasztelanowi. Małą pensyjkę mu zostawimy a jak zmięknie i nam wszystko załatwi to mu dukatów dołożymy.'

75


Burmistrz jest swietny ~Burmistrz jest swietny (Gość)07.10.2015 22:00

Radni skleccie jakies argumenty bo to o co wam chodzi to zwykle przepychanie sie z bebechem o stolek nie macie nic w zanadrzu

811


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat