Gorąca jesień w Sulejowie

ePiotrkow Wtorek, 06 października 2015204 14626
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sulejowie było gorąco. Dziewięcioro radnych złożyło projekt uchwały o obniżeniu wynagrodzenia burmistrza, obniżeniu drastycznym, bo o 40%. - Przez 6 godzin wylewano na mnie pomyje, w obecności moich pracowników - mówi burmistrz Ostrowski. - To nie zemsta, to dyscyplinowanie burmistrza - mówi z kolei przewodniczący Rady Miejskiej.

Jak w atmosferze konfliktu radni uchwalą budżet gminy na 2016 rok? 

 

Więcej w najnowszym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”, od środy w kioskach!


Zainteresował temat?

11

3


Komentarze (204)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

W-sulej ~W-sulej (Gość)08.10.2015 20:51

Z tego co słyszę do pewnej grupki mieszkańców przede wszystkim Sulejowa nie docierają pewne fakty. Pan burmistrz nie liczy się z nikim kto ma odmienne zdanie jak on. On ma tylko rację. Inni mówią same głupoty, nie mają pojęcia o niczym. On jest wszechstronny we wszystkich dziedzinach. Mieliśmy już takiego Prezydenta. Panie i panowie zacznijcie myśleć samodzielnie a nie to co Wam wbija w mózgi pan burmistrz. Ja też byłem jego wyborcą ale już od dłuższego czasu zmądrzałem i nie dam się oszukiwać. Czyli wierzycie,ze nie mając pieniędzy w budżecie przebuduje plac straży, wybuduje boiska, sale gimnastyczne, z kanalizuje Sulejów, wybuduje drogi itp. Chyba,że ma plan jak zdobyć na to pieniądze to niech powie mieszkańcom jak nie chce radnym. Obawiam się jednego czy nie chce ruszyć terenów które co dopiero otrzymaliśmy od skarbu państwa i sprzedać je. Tylko co potem??? Widocznie tylko tych 9 radnych z rady to zauważyło. Gaczkowski i Borkowski także zauważyli, że dzieje się coś nie tak i wstrzymali się od głosu( to ludzie burmistrz). Radny Czerwiński i Ruciński byli za burmistrzem ale to stare wygi i układali się z każdym burmistrzem. Czy mieli jakiś układ z burmistrzem tak jak przy ustawie śmieciowej Na komisjach podobno popierali 6 i 12 zł. a jak przyszło do głosowania to jak chciał pan burmistrz. O pozostałych dwóch nie będę się wypowiadał bo nie było ich przy głosowaniu(może to było celowe)..

155


TV ~TV (Gość)09.10.2015 09:08

Gdzie Sulejów TV. Gdzie relacje z sesii i zebrania w straży?

100


wapnio ~wapnio (Gość)06.10.2015 16:31

A za jakie zasługi miał brać tak wysoką pensję? Natenczas nic ważnego nie zrealizował

1813


strażak/: ~strażak/: (Gość)08.10.2015 22:11

miśka!!!!!!!!! Musisz trochę odświeżyć swoich informatorów, albo im za mało płacisz , bo sprzedają ci nieaktualne informacje o żonie p. Fogla. Pracowała w zastępstwie na czas określony, umowa się zakończyła równocześnie z upłynięciem terminu na jaki została zawarta. Odpuść sobie i nie rób z siebie idioty/ ki. Poziom twojej wiedzy jest żenujący. Plujesz jadem do osoby której w ogóle nie znasz. Porozmawiaj kiedyś z nim albo z nią i przekonasz się że to są normalni ludzie, i nie robią żadnego biznesu na tym wszystkim. Znam ich bardzo dobrze. Żeby rzucać w kogoś kamieniami trzeba być samemu bez winy. Rachunek sumienia i szybko przekonasz się że jesteś zwykłym judaszem. Człowiek ocenia drugiego człowieka swoją miarą. Twoja jest ...............?.

95


wjs ~wjs (Gość)08.10.2015 21:28

do miska. a w jakiej szkole pracuje pani fogiel

17


gawel ~gawel (Gość)08.10.2015 19:49

a co to za problem podac liste osób które pracuja w UM i jednostkach typu szkoły ,chodzi o w szystkich a nie że za baryły czy innych czy społeczeństwo nie moze tego wiedziec?

54


petycja ~petycja (Gość)07.10.2015 11:42

Na najbliższej sesji uprzejmie proszę o zwrócenie się do Panów radnych z prośbą o informację dotyczącą osób najbliższych zatrudnionych w jednostkach budżetowych podległych gminie, szczególnie w placówkach oświatowych. Powywalać te wszystkie córki, matki, siostry, ciotki i inszą familię radnych, to od razu zrobi się lepsza atmosfera. Przez kilkanaście lat tak do tych przywilejów towarzystwo wzajemnej adoracji przywykło, że ciężko się pogodzić ze zmianami. Burmistrzu tnij tą sitwę z korzeniami!!!

2510


denis25 ~denis25 (Gość)07.10.2015 08:00

Jak patrzę na to, co się dzieje w gminie Sulejów, to aż chce się powiedzie: NARESZCIE! Nareszcie się coś dzieje. Po tylu latach zastoju gmina zaczyna żyć. Wizyta w urzędzie jest teraz zupełnie normalną sprawą. Uśmiech, proszę, dziękuję zamiast jakiś spotkań herbatkowo-ciasteczkowych. Dyrektorzy jacyś ludzccy się zrobili. Wydarzenia kulturalno - sportowe są. Burmistrz jest dla ludzi i da się z nim porozmawiać.
A że komuś się to nie podoba, to jego prawo. Przyszedł nowy porządek i stary nie wróci. Trzeba się otrząsnąć i pracować. A że "stara gwardia" przyzwyczajona do warcholstwa i próżniactwa, to tylko ich problem. Jak tyle czasu się stosowało "załatwiactwo", to teraz jest niesprawiedliwością, jak ktoś każe im się uczciwie wziąć do pracy.
Wojtku. Tak trzymaj. To nie Ty masz problem z nimi, tylko oni mają problem z Tobą.

2510


TV ~TV (Gość)08.10.2015 18:25

Gdzie Sulejów TV? Gdzie relacja z tej gorącej sesji? Gdzie relacja ze spotkania w straży?

80


Gość1 ~Gość1 (Gość)07.10.2015 00:07

Czytam i widzę, że obecny zagonił swoich do pisania na epiotrków tyle propagandy dawno nie było. Gmina tonie. Burmistrz nie ma pomysłu radni to widzą. Czas na zmiany zmian. 10 miesięcy to szmat czasu na zrobienie porządków a tu najpierw znajomi spoza gminy bez konkursów dostali pracę a teraz przyjaciele z zielonego stowarzyszenia dostają posady. A miało być tak pięknie, uczciwie szkoda pisać.

1314


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat