Gomulin: Rejs przez życie dla babć i dziadków

ePiotrkowRegion Środa, 05 lutego 20200 1408
W niezwykłą podróż zabrały swoje babcie i dziadków dzieci z Gomulina. 31 stycznia w Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie, zgodnie z tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez oddziały przedszkolne i uczniów klas I - III.

Ładuję galerię...

- Byliśmy zaszczyceni liczną obecnością babć i dziadków. Goście ze swoimi wnukami udali się w rejs statkiem poprzez Wyspę Dzieciństwa, Wyspę Młodości, docierając aż do Wyspy Wieku Dojrzałego. Żeglując, mogli podziwiać swoje wnuki w różnych formach artystycznych. Każdy występ dostarczył dziadkom wielu wzruszeń i został nagrodzony gromkimi brawami – mówią organizatorzy przedsięwzięcia.

 

W trakcie uroczystości odbyła się również gala oskarowa. Wszystkie babcie i dziadkowie zostali zwycięzcami i otrzymali słodkie upominki.

 

Wszystkim przybyłym babciom i dziadkom długich lat życia w zdrowiu i radości życzyła też dyrektor szkoły Iwona Zapała.

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat