ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gokarty na pedały Berg

Wtorek, 20 sierpnia 2019 1585
Jazda gokartem na pedały to wspaniała forma spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Daje frajdę podobną do jazdy quadem, ale satysfakcja jest dużo większa, bo pojazd napędzamy siłą własnych mięśni. Do tego taka forma aktywności jest przyjazna środowisku oraz pomaga utrzymać ciało w zdrowiu i dobrej kondycji. W wielu miejscach (zwłaszcza tych, o dużych walorach krajobrazowych) pojawiają się nowoczesne wypożyczalnie gokartów. Jednak każdy, kto chociaż raz spróbował jazdy tym pojazdem, chciałby posiadać swój własny. Dziś podpowiadamy jak wybrać najlepszy.

Gdzie kupować gokarty na pedały?

 

Wybór najróżniejszych modeli na rynku jest naprawdę szeroki. Rosnąca popularność tego sportu sprawia, że gokarty można już kupić w supermarketach i na targach. Takie miejsca jednak nie gwarantują dobrej jakości sprzętu i bardzo prawdopodobne, że szybko pożałujemy tego zakupu. Tak jak w przypadku np. dobierania roweru, warto jest szukać profesjonalnych sklepów z wykwalifikowaną obsługą, która doradzi i pomoże dopasować odpowiedni do naszych potrzeb model. Dobrze jest też stawiać na sprawdzone marki, gwarantuje to trwałość i niezawodność naszego zakupu, oraz bezpieczeństwo jazdy.

Jedną z marek, którą zapewne poleciłoby większość specjalistów, ale i osób użytkujących gokarty, jest firma Berg. To, co ją wyróżnia, to na pewno ogromny wybór i wielość kategorii. Posiadanie markowego pojazdu znacząco ułatwia też jego serwisowanie. Jeśli zdarzy się sytuacja, że po intensywnym użytkowaniu jakaś część będzie wymagać wymiany, bez trudu ją znajdziemy i wymienimy.

 

Rodzaje gokartów na pedały

 

Jeśli wybierzemy markę Berg, prawdopodobnie pozostaniemy jej wierni przez całe życie, a modele będą rosły razem z nami. W jej ofercie znajdziemy już pojazdy dla maluchów. Nawet 2-letnie dzieci mogą śmiało używać tych pojazdów, bo są stabilne i nie wymagają umiejętności utrzymania równowagi. 

 

Następna kategoria to gokarty dla dzieci od 3 do 8 lat. Rodzicom na pewno przypadnie do gustu regulowana pozycja fotela. W tym wieku, jak wiadomo, dzieci bardzo intensywnie rosną, a regulacja pozwala używać ciągle tego samego pojazdu, przesuwając tylko co jakiś czas siedzisko nieco do tyłu. Dzieci natomiast będą zachwycone, że ich gokart może wyglądem przypominać Jeepa lub Ferrari.

 

Dorośli natomiast mogą już wybierać z całej szerokiej gamy profesjonalnych modeli firmy Berg o różnym przeznaczeniu i osprzęcie. Możliwa jest właściwie pełna personalizacja takich modeli.

 

Źródło: https://www.sportking.pl/


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat