Gminne Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej w gminie Grabica

ePiotrkowRegion Środa, 20 marca 20191 2906
Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się 20 marca w gminie Grabica. Podobnie jak w latach poprzednich turniej cieszył się dużą popularnością.

Ładuję galerię...

W konkursie udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z Szydłowa, Brzozy, Woli Kamockiej i Boryszowa i Gimnazjum z Szydłowa. Turniejowe zmagania otworzyli prezes Zarządu Gminnego OSP Ryszard Barański, zastępca prezesa Zarządu Gminnego Stanisław Strzelecki oraz komendant gminny Andrzej Pietraszczyk, zaś nad sprawnym przebiegiem eliminacji czuwał przewodniczący komisji konkursowej inspektor Urzędu Gminy w Grabicy Zbigniew Maksymowicz.


W pierwszej części konkursu uczestnicy musieli wykazać się wiedzą pożarniczą, rozwiązując test pisemny, na podstawie którego byli później oceniani. Następnie jury konkursu wyłoniło osoby do dogrywki finałowej - egzaminu ustnego. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono trójkę finalistów.


Zwycięzcy gminnych eliminacji:

I miejsce Jakub Woch (Gimnazjum Szydłów)

II miejsce Jakub Cecotka (SP Wola Kamocka)

III miejsce Kamil Węglarski (SP Wola Kamocka)


Zwycięzcy konkursu i pozostali uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta gminy Grabica.

 

 

 

(materiały: UG Grabica) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cieszył się duzą popularnością ~cieszył się duzą popularnością (Gość)20.03.2019 15:26

a może by tak zajrzeć do Gminy Wola Krzysztoporska i zobaczyć jak wygląda popularność i organizacja gminna.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat