Gmina ma problem z bezpańskimi zwierzętami

Strefa FM Sobota, 01 lutego 201413 3156
Wójt gminy Gomunice apeluje o adopcje.

Psy wałęsają się głównie pod szkołami i sklepami. Wyłapywane są zwłaszcza te agresywne, które stwarzają zagrożenie dla ludzi.

Jeżeli ktoś chce adoptować zwierzaka, może obejrzeć fotografie psów  wraz z opisem  na stronie www.hotelzwierzat.com.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tutaj tutajranga03.02.2014 18:00

Każdy ma prawo do swojego zdania.
Ze swojej strony proponuję obstrukcję, niekiedy zwaną ostracyzmem, na wypowiedzi niektórych Forumowiczów.
Jest taka sztuka teatralna pod tytułem: "Drewniany talerz". Polecam, jeżeli niektórzy umieją czytać.

20


jethro ~jethro (Gość)03.02.2014 17:51

"tomaszowianin" napisał(a):
Nie wiedziałem ze w Piotrkowie takie ludzie bez serca żyją ciebie nikt nie chce to co trzeba cie zabić normalnie żal na maksa nawet nie próbujecie dać im szansy a komentujecie szkoda zwierzakow


ty weź sie lepiej czep tego menelstwa z Tomaszowa,chlania wódy przez matki na ulicach ,a nie sie wpierdzielasz w nie swój teren.

20


tomaszowianin ~tomaszowianin (Gość)03.02.2014 17:29

Nie wiedziałem ze w Piotrkowie takie ludzie bez serca żyją ciebie nikt nie chce to co trzeba cie zabić normalnie żal na maksa nawet nie próbujecie dać im szansy a komentujecie szkoda zwierzakow

02


do lesina 23 ~do lesina 23 (Gość)03.02.2014 16:46

Tylko ja pomagam jak umiem a ze ty jesteś takim samolubnym człowiekiem to nie mój problem ja mam swoje zdanie ze trzeba pomagać i dawać szanse myślisz ze nie pomagam bezdomnym zwierzaka lub tym ze schroniska nie znasz mnie i nie wiesz ile robie dla nich i jak lubię zwierzaki i nie mam przezartego mózgu tak jak piszesz tylko po prostu dobre serce poza tym z podatków oddaje procent na schronisko i w jakis sposób się angażuje a ty potrafisz siedzieć na portalu i pieprzyc bez sensu bo każdy zasługuje z tych zwierzaków na swój dom nawet w kojcu ale dom bez przemocy i bez takich ludzi jak ty .... lepiej już nic nie pisz bo nie mogę patrzeć na te komentarze takiego naiwnego człowieka ...

20


ares1 ~ares1 (Gość)03.02.2014 07:58

Niestety Lesina23 ma rację. Zwierzęta po kadencji przebywania w schronisku - dajmy na to 2lata powinny być usypiane!Pewnie to też zadna przyjemność dla zwierzaka przesiedzieć całe swoje życie w klatce!

12


Marcin Marcinranga03.02.2014 07:51

"do-lesina-23" napisał(a):
mnie gdybym miała możliwość wzięcia więcej to bym wzięła


To czemu nei wexmiesz?? Ten sam problem ma gmina ale niestety komuna przeżarła muzg niektórym ludziom i dobroć sie im otwiera bo pani ma pare kotków i piesków ale stwierdza że mnie nei stać to mam w d... reszte piesków niech gmina płaci. Głupota i ciemnogród. Bezpańskie psy trzeba usypiać bo inwestowanie w psa który i tak zdechnie w klatce zawszony chory itp jest nieekonomiczne.

12


do lesina 23 ~do lesina 23 (Gość)02.02.2014 17:56

Powiem Ci tak ta sunie mam na działce oprócz tego 5 kotów które dokarmiam a w domu jednorodzinnym mam sunie tez znaleziona która ma 5 szczeniaków i wszystkie są u mnie gdybym miała możliwość wzięcia więcej to bym wzięła po za tym ja nie mówię żebyś zaadoptowala tylko weź trochę na luz i daj szansę tym zwierzaka ja juz dałam a ty jak taka cwana jesteś to sama się uśpij bo takich bez serca i naiwnych ludzi nam nie potrzeba zakompleksiony człowieku !

13


Marcin Marcinranga02.02.2014 11:09

"do-lesina-23" napisał(a):
I zasługuje na adopcjie


Skoro tak mówisz to czemu nie masz jakis 10 psób ze schroniska? tylko jednego przybłęde? skoro tak kochasz swoje pieski to idź i dofinansuj schronisko?? albo oddaj swoją działkęalbo mieszkanie na rzecz psów. W PT nie ma miejsca na schronisko i nei ma pieniedzy więc ludzie kochacie pieski to je zbierajcie i wychowujcie a nei oddajecie do schroniska i że niby tacy miłosierni jesteście.

13


ziom ~ziom (Gość)01.02.2014 22:40

Cytat ~K
popieram stary ;) zobaczymy jak ciebie ktoś nie będzie chcieć lesina 23

32


K ~K (Gość)01.02.2014 20:40

"Lesina23" napisał(a):
A dlaczego ich nie usypiaja? nie było by problemu skoro są bezpańskie i nikt ich nie chce?


Spoko mistrzu, spytam się o to samo kiedy wylądujesz kiedyś w domu spokojnej starości..

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat