Gmina Wolbórz: Psary Stare z placem zabaw

ePiotrkowRegion Wtorek, 29 września 20204 1056
W niedzielę 27 września w Psarach Starych lokalna społeczność po raz pierwszy mogła skorzystać z nowego placu zabaw. Obiekt przy Domu Ludowym został wybudowany przy udziale dotacji w wysokości (10 tys. zł) z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi i z Funduszu Sołeckiego. Dużo pracy w przygotowanie terenu pod budowę placu zabaw włożyli mieszkańcy sołectwa. W niedzielę spotkali się, by oficjalnie otworzyć nowe miejsce integracji i zabawy najmłodszych mieszkańców tej okolicy.

Ładuję galerię...

W spotkaniu wzięli udział burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, jego zastępca Dymitr Jędryka oraz Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu. Mieszkańców sołectwa i gości przywitała radna (sołtys Psar Starych) Danuta Gwóźdź, która podziękowała wszystkim zaangażowanym w budowę nowego obiektu. Poczęstunek przygotowały panie z KGW. Nowy plac zabaw poświęcił, a wcześniej odprawił niedzielną mszę dla mieszkańców sołectwa, ks. Tomasz Owczarek, proboszcz parafii Św. Mikołaja w Wolborzu.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)29.09.2020 21:16

Po co na tej upadłej wsi plac zabaw jest potrzebny dla kogo ? Takie to są inwestycje od 30 lat w tym kraju

00


Vencygentoryx Ketsakoaktl Vencygentoryx Ketsakoaktlranga29.09.2020 15:23

A mnie kiedyś w Psarach psy pogryzły.

20


gość_g ~gość_g (Gość)29.09.2020 14:56

Pani Danuta bardzo w porządku kobieta.Pozdrawiam.

11


gość_h ~gość_h (Gość)29.09.2020 11:19

Byłam kiedyś w Psarach

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat