Gmina Wolbórz: Pierzawka w Psarach

ePiotrkowRegion Czwartek, 17 października 20190 1260
Panie z Kół Gospodyń Wiejskich spotkały się w Domu Ludowym w Psarach Starych, by wspólnie drzeć pierze. To już tradycja w gminie Wolbórz. Udarte pierze wypełni poduchę dla malucha, czyli poduszkę podarowaną pierwszemu urodzonemu w roku 2020 w gminie dziecku. Poducha zostanie wręczona przez burmistrza Wolborza w trakcie marcowego koncertu z okazji Dnia Kobiet.

Ładuję galerię...

Pierze darli wszyscy goście spotkania w Psarach Starych. Był burmistrz Andrzej Jaros, jego zastępca Dymitr Jędryka, skarbnik Izabela Midera, przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin, powiatowi radni Elżbieta Ościk i Michał Szymański oraz wielu, wielu innych. Burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej przekazali dla KGW prezent w postaci wyposażenia kuchennego. Gospodarzem spotkania była Danuta Gwóźdź, radna miejska Wolborza, która wraz z koleżankami przygotowała program kabaretowy oraz swojski poczęstunek dla wszystkich zebranych. Paniom z KGW tradycyjnie pomagali druhowie z OSP w Psarach Starych.

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat