Gmina Wolbórz: Kultura w dobie koronawirusa

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 20 kwietnia 20200 577
Odwołać czy przesunąć wydarzenia kulturalne? Ograniczyć działalność czy zamknąć instytucję? Jak prowadzić codzienną działalność domu kultury podczas pandemii koronawirusa? Przed takimi dylematami stanęły wszystkie instytucje kultury w Polsce i na świecie.

- My postanowiliśmy, że działamy dla Was i tymczasowo przenosimy się do strefy online – mówią pracownicy WCK. - Oczywiście brakuje nam Waszej obecności, zajęć i spotkań, które są jednym z najważniejszych aspektów kultury. Ale będziemy w miarę możliwości technicznych dostarczać Wam codziennie inspiracji kulturalnych, ciekawostek i zajęć, które możecie wykonać w domu.

Wolborskie Centrum Kultury zaprasza więc na zajęcia online. Będą też nagrody dla uczestników spotkań w sieci.

Większość pracowników Wolborskiego Centrum Kultury pracuje zdalnie. - Przygotowujemy program na czas, gdy ponownie spotkamy się z Wami – mówią. - Korzystamy z bogactwa porad dostępnych w internecie, na słuchanie i czytanie których ciągle nie było czasu.

 

Aktualna oferta WCK:

poniedziałek - gimnastyka dla każdego

wtorek- kreatywne warsztaty teatralne

środa - inspirujące zajęcia plastyczne

czwartek- twórcze zajęcia muzyczne

piątek- wędrówka po muzeum – Centrum Pożarniczym.

 

WCK szykują konkursy z nagrodami. - Zatem śledźcie nas na stronach internetowych FB i stronie internetowej WCK – przypominają pracownicy Centrum. - Tymczasem bądźcie zdrowi i dbajcie o siebie nawzajem! I zostańcie w domu!


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat