Gmina Wolbórz: Droga Lubiatów - Będków gotowa

ePiotrkowRegion Czwartek, 28 maja 20200 612
Zakończył się remont fragmentu drogi z Lubiatowa do Będkowa. W sumie to ponad 1,3 km nowej nakładki bitumicznej wraz z poboczem usypanym z kamienia.

Nowa droga poprawi komfort podróżowania i bezpieczeństwo. Dodatkowo na 500-metrowym odcinku drogi Lubiatów - Baby, do granicy gminy Wolbórz, utwardzono pobocze. Dzięki temu, piesi będą mogli bezpiecznej poruszać się po tej drodze. Oba zadania kosztowały 450 tys. zł. Koszty po połowie podzieliły na siebie samorząd powiatu piotrkowskiego i gminy Wolbórz.


W odbiorze drogi uczestniczyli starosta Piotr Wojtysiak i burmistrz Wolborza Andrzej Jaros Burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Zbigniewem Klewinem, powiatowi radni oraz przedstawiciele wykonawcy.

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat